Vulcan-4080 sistem 58.500 liraya ucuz değil mi?

kadnezar

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, 4K oynamak üzere sistem toplamayı düşünüyorum. Nedense bu sistem görece ucuz geldi. Vatan Bilgisayar bana resimdeki sistemi (4070 TI Super) monitör hariç 66 bin TL'ye kurdu. Pahalı geldi 4080'li sisteme göre.

Bahsettiğim sistem bu: VULCAN-4080 / AMD Ryzen 5 7500F / GALAX GeForce RTX 4080 ST 1-Click OC 16GB / 16GB RAM / 1TB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

4080 Super'li sistem kursam bir anda 100 bin liralara çıkıyor. 4080 ve 4080 Super arasında ciddi bir fark da yokmuş. O yüzden gaming.gen.tr'deki sistem fiyat/performans açısından çok hoşuma gitti. Sizler ne düşünüyorsunuz acaba? 4K çözünürlükte major oyunlarda sıkıntı yaşamam herhalde değil mi?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-03-06 at 10.45.32.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-06 at 10.45.32.jpeg
    187 KB · Görüntüleme: 4.823
Sıkıntı yaşamazsınız ama çok pahalıya gelmiş. Böyle tek tek seçildiğinde parçalar üzerinden ayrı ayrı komisyon alındığı için vatan çalışanları çok sever. Hazır sistemleri gömerler o yüzden. 40K'lara sizin sistem alınırdı.

İşlemci ve ekran kartı tamamen 4k için uygun daha düşük çözünürlükte darboğaz yaşarsınız

Sıkıntı yaşamazsınız ama çok pahalıya gelmiş. Böyle tek tek seçildiğinde parçalar üzerinden ayrı ayrı komisyon alındığı için vatan çalışanları çok sever. Hazır sistemleri gömerler o yüzden. 40K'lara sizin sistem alınırdı.
Fiyatta 20k monitör de var öyle bakıldığında bile 65k 4070 ti süpere fazla kaldı ki ventus 2x bir de

Linkteki 4080 'li sistem hangi siteden bakarsam bakayım bu fiyata kurulamıyor. Bi' bit yeniği yok değil mi benim gözümden kaçırdığım 😅 Ekran kartı tek başına 48 bin lira zaten
Hayır site güvenilir.

Vatan Bilgisayar'ın fiyatları ortalama piyasaya göre yüksek oluyor.

@kadnezar 2-3 ay önce o siteden 4080i 40kya aldım sadece ekran kartını. Fiyat bence iyi alınır.

Merhaba arkadaşlar, 4K oynamak üzere sistem toplamayı düşünüyorum. Nedense bu sistem görece ucuz geldi. Vatan Bilgisayar bana resimdeki sistemi (4070 Ti super) monitör hariç 66 bin TL'ye kurdu. Pahalı geldi 4080'li sisteme göre.

Bahsettiğim sistem bu: VULCAN-4080 / AMD Ryzen 5 7500F / GALAX GeForce RTX 4080 ST 1-Click OC 16GB / 16GB RAM / 1TB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

4080 Super'li sistem kursam bir anda 100 bin liralara çıkıyor. 4080 ve 4080 Super arasında ciddi bir fark da yokmuş. O yüzden gaming.gen.tr'deki sistem fiyat/performans açısından çok hoşuma gitti. Sizler ne düşünüyorsunuz acaba? 4K çözünürlükte major oyunlarda sıkıntı yaşamam herhalde değil mi?

Fiyat çok iyi duruyor.

@kadnezar 2-3 ay önce o siteden 4080i 40kya aldım sadece ekran kartını. Fiyat bence iyi alınır.
Galax marka mıydı? Bu Galax'ı da ilk defa duydum, o yüzden çekincem vardı.

Hayır site güvenilir.
Hocam ben de bu siteden daha önceden alışveriş yaptım. Takıldığım kısım kullanılan parçaların dandik vs olması konusunda şüphelerim 😅

İşlemci ve ekran kartı tamamen 4k için uygun daha düşük çözünürlükte darboğaz yaşarsınız

Fiyatta 20k monitör de var öyle bakıldığında bile 65k 4070 ti süpere fazla kaldı ki ventus 2x bir de
Aynen hocam 4K düşünüyorum zaten

Yeni konular

Geri
Yukarı