İnceleme VXE V1 Wireless kulaklık

Merhaba.
Uzun zamandır kablosuz kulaklık olarak G930 kullanıyordum ama artık ölmeye başlamıştı. Kablolu kulaklığım olduğu için kablosuz kulaklık arıyordum ama uygun fiyatlı kablosuz kulaklık yoktu. G435 almayı düşündüm ama mikrofon yapısı ve çoğu kişinin az ses veriyor şikayeti üzerine almaktan vazgeçtim ve bu kulaklığı görünce alma kararı verdim. Tasarımları neredeyse aynı ama yarı fiyatına satılıyordu.
Kulaklık içerisinden Wireless adaptör, kısa bir Type-C kablo ve kullanım kılavuzu çıkıyor. Kablosuz mesafesi G930'a kıyasla daha iyi. Kullandığım süre boyunca bağlantı sorunu yaşamadım.

Artıları:
  • Uygun fiyatlı.
  • Mikrofon kalitesi fiyatına göre başarılı.
  • Batarya ömrünün iyi olması.
  • Hafif ve rahat olması. Kulaklık pedleri yumuşak ve hoşuma gitti.
  • Fiyatına göre malzeme kalitesi fena değil.
  • Kablosuz mesafesi G930'a göre biraz daha iyi.
Eksileri:
  • Kısa şarj kablosu ile geliyor.
  • Şarj olurken kullanılamıyor.
  • Çince olduğunu tahmin ettiğim sesin olması. Olmasa daha güzel olurmuş bence.
  • Mikrofonu yukarı kaldırınca kapanmıyor.
Üzerinde açma/kapama, ses yükseltme/azaltma ve mikrofon susturma tuşları var. Mikrofon kapatma tuşuna basılı tutarsanız müzik ve oyun profilleri arası geçiş yapıyor. Çince bilmediğim için hangi profilde olduğumu bilmiyorum. Bir profil diğerine göre daha yüksek ses veriyor. Muhtemelen müzik profilidir.

fdac4f1a-cf5d-49c3-a65d-2100f1214a58.jpg

42c65e90-d80f-41ad-9164-24d4ec652e14.jpg

97ce3ce6-5f9f-44e6-b056-848e010ea31f.jpg

3263d3d0-82a9-449a-b1bb-eeb39b18299e.jpg

4987bb4e-bdde-450a-b1f5-8a73d723c45b.jpg

d4f97156-9184-480e-8ced-7892dfdc4244.jpg

WhatsApp Image 2024-03-01 at 18.48.29.jpeg

1350 TL'ye aldım. Fiyatı göz önüne alındığı zaman alınabilir bir ürün olduğunu düşünüyorum. Oyunlarda ses kasmadığım için oyun performansı nasıl bilmiyorum ama ses seviyesi yeterli düzeyde. Kablosuz kulaklık arıyorsanız değerlendirebilirsiniz.
Aldığım site:
Ürün hemen kargoya verildi. Aras Kargo ile 2 gün içerisinde geldi. Siteden memnun kaldım.

Merhaba.
Uzun zamandır kablosuz kulaklık olarak G930 kullanıyordum ama artık ölmeye başlamıştı. Kablolu kulaklığım olduğu için kablosuz kulaklık arıyordum ama uygun fiyatlı kablosuz kulaklık yoktu. G435 almayı düşündüm ama mikrofon yapısı ve çoğu kişinin az ses veriyor şikayeti üzerine almaktan vazgeçtim ve bu kulaklığı görünce alma kararı verdim. Tasarımları neredeyse aynı ama yarı fiyatına satılıyordu.
Kulaklık içerisinden Wireless adaptör, kısa bir Type-C kablo ve kullanım kılavuzu çıkıyor. Kablosuz mesafesi G930'a kıyasla daha iyi. Kullandığım süre boyunca bağlantı sorunu yaşamadım.

Artıları:
  • Uygun fiyatlı.
  • Mikrofon kalitesi fiyatına göre başarılı.
  • Batarya ömrünün iyi olması.
  • Hafif ve rahat olması. Kulaklık pedleri yumuşak ve hoşuma gitti.
  • Fiyatına göre malzeme kalitesi fena değil.
  • Kablosuz mesafesi G930'a göre biraz daha iyi.
Eksileri:
  • Kısa şarj kablosu ile geliyor.
  • Şarj olurken kullanılamıyor.
  • Çince olduğunu tahmin ettiğim sesin olması. Olmasa daha güzel olurmuş bence.
  • Mikrofonu yukarı kaldırınca kapanmıyor.
Üzerinde açma/kapama, ses yükseltme/azaltma ve mikrofon susturma tuşları var. Mikrofon kapatma tuşuna basılı tutarsanız müzik ve oyun profilleri arası geçiş yapıyor. Çince bilmediğim için hangi profilde olduğumu bilmiyorum. Bir profil diğerine göre daha yüksek ses veriyor. Muhtemelen müzik profilidir.

1350 TL'ye aldım. Fiyatı göz önüne alındığı zaman alınabilir bir ürün olduğunu düşünüyorum. Oyunlarda ses kasmadığım için oyun performansı nasıl bilmiyorum ama ses seviyesi yeterli düzeyde. Kablosuz kulaklık arıyorsanız değerlendirebilirsiniz.
Aldığım site:
Ürün hemen kargoya verildi. Aras Kargo ile 2 gün içerisinde geldi. Siteden memnun kaldım.
Kulaklık tutucu link gelir mi? Onun gibi birşey nasıl bulurum? Rehber de güzelmiş eksi/artı yönünden.

Hocam kullandığınız süre içinde deneyimlerinizi aktarabilir misiniz? 1449 TL’yi hak ediyor mu?

@tworkie
Kullandığım süre boyunca memnun kaldım.
Fiyatına değer bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Kablosuz olarak G930 kullanıyordum. Bu kulaklıktan daha memnunum. Sevmediğim iki kısım oldu. Mikrofonu kaldırınca kapanmaması ve şarj olurken kullanılamıyor olması. Ses performansı fiyatını ve kablosuz olduğunu düşünürsek güzel.
Hafif olduğu için uzun saatler kullanılsa bile ağrı yapmıyor. Kulaklık pedleri yumuşak. Uzun kullanımda ne kadar dayanır bilmiyorum.

@tworkie
Kullandığım süre boyunca memnun kaldım.
Fiyatına değer bir ürün olduğunu söyleyebilirim. Kablosuz olarak G930 kullanıyordum. Bu kulaklıktan daha memnunum. Sevmediğim iki kısım oldu. Mikrofonu kaldırınca kapanmaması ve şarj olurken kullanılamıyor olması. Ses performansı fiyatını ve kablosuz olduğunu düşünürsek güzel.
Hafif olduğu için uzun saatler kullanılsa bile ağrı yapmıyor. Kulaklık pedleri yumuşak. Uzun kullanımda ne kadar dayanır bilmiyorum.

Ortalama kaç saatte tam şarj oluyor?

Bu sıralar kablosuz kulaklık arayan bir arkadaşım vardı. İncelemeniz iyi denk geldi. Güzel bir inceleme olmuş.

Geri
Yukarı