Wargaming oyunları mı yoksa War Thunder mi ?

- WOT'a Kademe 9-10 tanklar ile premium hesabın yoksa, kazandığın maçta dahi - para ile bitiriyorsun. WT'de böyle değil.
- WT'de yüksek seviye bir oyuncu yeni başlayan oyuncu ile sıkıntısız maça girebilir, ancak WOT'da slotlar sayılı olduğu için yüksek seviye tankını satıpta yeni başlayan adamla oynamak için eski tankına dönmez.
- WT'nin arcade modu WOT'a denk, ancak WOT'da WT'nin realistic ve simülasyon modlarına denk bir oynanış yok. WT'nin arcade modu dahi WOT'un yanında simülasyon kalitesinde kalıyor.
- WOT dota vs LOL'deki gibi çalıya saklan bekle oyunu, WT'de nereye saklanırsan saklan mutlaka bir uçak seni bulur.
- WOT + WOWS + WOWP oyunlarının toplamı ancak WT yapıyor. Ancak diyorum çünkü RB ve Sim modlarını karşılayamıyorlar.
- WT ilk çıktığında grafik kalitesi WOT'un 10 katı idi. WOT'un 3d modelleri 20K polygon sayısına sahipken WT daha o dönemde 200K'ya sahipti. Grafik kalitesine yetişebilmek için oyun motorunu değiştirdiler, ArtVostok stüdyosu ile anlaşıp dışarıdan grafik yaptırdılar.
- WOT'daki kamuflaj skinleri orta okul çocuklarının boyama paternleri kalitesinde, anlamsız ve tamamen uydurma. WT'deki skinlerin hangi cephede hangi filo ve bazılarının hangi pilotlarca kullanıldığına dair detaylar açklama kısmında mevcut.
- WT uçak olarak muadili bütün free2play uçak oyunlarını tokatlıyor, üstüne şuan soğuk savaş dönemi evreni konu alan Strike Fighters 2 serisine kafa tutuyor.
- WOT'daki araçların fizikleri o kadar kötü ki, herhangi bir oyuna mod yapmayı bilen sıradan bir kullanıcı aynı kalite ve detay seviyesindeki copy+paste araç fizikleri ve tepkilerini kolayca modlayabilir. WT'deki araçlar ise daha ilk kalkıştan, manevra kabiliyetleri ve limitlerine kadar kendilerini hissetiriyor.
- WT'deki açık bir şekilde hangi aracın neresinde ne var "O" tuşuna basarak kolayca görülebiliyor. WOT'da çıtığı günden beri devlet sırrı. ;)
Hocam Mart 2014' ten beri War Thunder' a üyeyim. Dediklerinizin ''tamamına'' katılıyorum. Ben de denedim WoT' u. Grafikler yeni oyun motoruna rağmen hala War Thunder kadar değil. Oyuncuların bazıları çok zor vs. vs. Hocam ben dediğim yıldan beri yılda en az bir kaç ay yoğun olarak oynayan birisiyim. Bir türlü jetlere yani Rank V-VI' lara ulaşamadım. Kısa sürede fazla tecrübe kasabilmem için sizce ne yapmalıyım. Uygun bulursanız bir kaç taktik verir misiniz? :)

Hocam Mart 2014' ten beri War Thunder' a üyeyim. Dediklerinizin ''tamamına'' katılıyorum. Ben de denedim WoT' u. Grafikler yeni oyun motoruna rağmen hala War Thunder kadar değil. Oyuncuların bazıları çok zor vs. vs. Hocam ben dediğim yıldan beri yılda en az bir kaç ay yoğun olarak oynayan birisiyim. Bir türlü jetlere yani Rank V-VI' lara ulaşamadım. Kısa sürede fazla tecrübe kasabilmem için sizce ne yapmalıyım. Uygun bulursanız bir kaç taktik verir misiniz? :)
War Thunder Türkiye Discord'unda sorularına cevap bulabilirsin.

Tabii ki de Wargaming oyunları. War Thunder yanında hava kalır grafikleri falan efsane oluyor Wargaming'in oyunlarının, karşılaştırmaya bile gerek yok. "Wargaming".

600 saati WT ile devirmiş biri olarak söylüyorum. Kesinlikle WarThunder. Para harcamanıza gerek yok oyunda. Tamam premium alarak daha olay XP ve SL kasabiliyorsunuz ama iş bilekte ve kullandığın uçağı tanımakta bitiyor. Boş uçaklarla bir sürü 5-6 kill aldığım oyunun oldu. Kısaca herşey oyun bilgisinde.

Ayrıca oyunda Tank, Uçak, Gemi seçebiliyorsunuz. Tank olarak ağır, hafif ve uçak savarlar var. Uçak olarak fighter, bomber ve destekçiler, gemi olarak ise torpidocular, destekçiler ve büyük gemiler var. Tank ve gemi hakkında birşey demeyeceğim. Pek bir bilgim yok. Genel olarak uçaklarda bilgiliyim.

10 kasım gibi büyü bir güncelleme de geliyor. Ve oyuna nükleer bomba ve yeni uçaklar ekleniyor. Ayrıca grafikleri de güncelliyorlar. Hatta deniz altı eklemeleri de yakındır.

600 saati WT ile devirmiş biri olarak söylüyorum. Kesinlikle WarThunder. Para harcamanıza gerek yok oyunda. Tamam premium alarak daha olay XP ve SL kasabiliyorsunuz ama iş bilekte ve kullandığın uçağı tanımakta bitiyor. Boş uçaklarla bir sürü 5-6 kill aldığım oyunun oldu. Kısaca herşey oyun bilgisinde.

Ayrıca oyunda Tank, Uçak, Gemi seçebiliyorsunuz. Tank olarak ağır, hafif ve uçak savarlar var. Uçak olarak fighter, bomber ve destekçiler, gemi olarak ise torpidocular, destekçiler ve büyük gemiler var. Tank ve gemi hakkında birşey demeyeceğim. Pek bir bilgim yok. Genel olarak uçaklarda bilgiliyim.

10 kasım gibi büyü bir güncelleme de geliyor. Ve oyuna nükleer bomba ve yeni uçaklar ekleniyor. Ayrıca grafikleri de güncelliyorlar. Hatta deniz altı eklemeleri de yakındır.
Oyunda 6627 saati doldurmuş biri olarak bende +1 diyorum. Dalgasına 6K saat yazdığımı sananlar olabilir diye de steam linkimi bırakıyorum. ;)

Para yatırmadan oyunu oynayabilme mevzusu içinde 656 TL'lik paket + 1 yıllık premium hesabı aldığım kaydı paylaşıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun hakkındaki her türlü soru, görüş ve oyuncu arayışları içinde kendi kişisel discord sunucumun linkini veriyorum: Join the GARYOSAVAN ve Oyun Paylaşımları Discord Server!

Oyunda 6627 saati doldurmuş biri olarak bende +1 diyorum. Dalgasına 6K saat yazdığımı sananlar olabilir diye de steam linkimi bırakıyorum. ;)

Para yatırmadan oyunu oynayabilme mevzusu içinde 656 TL'lik paket + 1 yıllık premium hesabı aldığım kaydı paylaşıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyun hakkındaki her türlü soru, görüş ve oyuncu arayışları içinde kendi kişisel discord sunucumun linkini veriyorum: Join the GARYOSAVAN ve Oyun Paylaşımları Discord Server!
Abi seni burda görmek duygulandırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı