Wargaming oyunları mı yoksa War Thunder mi ?

Soruma verdiğiniz cevap bu mu? Ben size neden diyorum siz bana uzun zaman oynadım arada çok fark var diyorsunuz. Aynı mesajı iki kere yazmanıza gerek yoktu...
War Thunder simülasyon oyunudur
Wot ise arcade oyunudur tarih falan gerektirmez.
Ayrıca benim tercih etmemin sebebi başta türk oyuncu sayısıdır istatisliklerden WoT'un WT'a göre çok daha fazla oynandığını biliyoruz. Bide tabiki WoT'un WT'a göre daha kolay olması zor oyunlara alışık değilim.

War Thunder simülasyon oyunudur
Wot ise arcade oyunudur tarih falan gerektirmez.
Ayrıca benim tercih etmemin sebebi başta türk oyuncu sayısıdır istatisliklerden WoT'un WT'a göre çok daha fazla oynandığını biliyoruz. Bide tabiki WoT'un WT'a göre daha kolay olması zor oyunlara alışık değilim.
Oyuncu sayısı olarak WarThunder daha fazla. Buradan görebilirsiniz.
WarThunder = War Thunder - Steam Charts
World Of Tanks = World of Tanks Blitz - Steam Charts

İşte ne güzel War Thunder da hem simülasyon var, hem simülasyon arcade karışımı oyun var hem de düz arcade oyun var. Daha ne istiyorsunuz :D. Bir sürü çeşit sunmuş firma size. Ayrıca tek oyun içinden hem kara hem hava savaşı yapabiliyorsunuz ve WOT gibi farklı oyunlar indirmenize de gerek yok.

Oyuncu sayısı olarak WarThunder daha fazla. Buradan görebilirsiniz.
WarThunder = War Thunder - Steam Charts
World Of Tanks = World of Tanks Blitz - Steam Charts

İşte ne güzel War Thunder da hem simülasyon var, hem simülasyon arcade karışımı oyun var hem de düz arcade oyun var. Daha ne istiyorsunuz :D. Bir sürü çeşit sunmuş firma size. Ayrıca tek oyun içinden hem kara hem hava savaşı yapabiliyorsunuz ve WOT gibi farklı oyunlar indirmenize de gerek yok.
Stalinium'u saymazsak. Tiger 2'ye geldim ancak oyun adaletsizliğinden rus oynamaya başladım. WoT'da da durum aynı aslında. Her ikisi de rus malı.

Stalinium'u saymazsak. Tiger 2'ye geldim ancak oyun adaletsizliğinden rus oynamaya başladım. WoT'da da durum aynı aslında. Her ikisi de rus malı.
Aynen Rus firma olduğu için biraz güçlü yapmışlar Rusları. Tabi bu durum ileriki seviyelerde değişiyor.

Aynen Rus firma olduğu için biraz güçlü yapmışlar Rusları. Tabi bu durum ileriki seviyelerde değişiyor.
Normalde Tiger gerçek hayatta oyundakine nazaran 2 kat dayanıklı. T-34 ise olması gerektiğinin 2 katını deliyor. Oldu mu sana 4 kat. Bu yüzden Rusların ta...

Normalde Tiger gerçek hayatta oyundakine nazaran 2 kat dayanıklı. T-34 ise olması gerektiğinin 2 katını deliyor. Oldu mu sana 4 kat. Bu yüzden Rusların ta...
Ben pek tankçı değilim. Oyunda 800 saat civarım var ve hep uçaklar ile oynadım. Genede bu Rusların uçaklar için de "OP" oldukları gerçeğini değiştiremiyor :D.

World of Tanks. Çünkü bir rus şirketi değil ve War Thunder de ki gibi Rus Tanklarını istediği gibi modifiye etmiyor. Tabi War Thunder kadar gerçekçi değil ama tarafını belli etmiş en azından pvp oyunu olsa da.

Yeni konular

Geri
Yukarı