WattMan Hatası Vermeyen AMD Ekran Kartı var mı?

Benim kullandığım kartlarda WattMan hatası olmadı hiç. Şu anda kullandığım kart bu.
Bir kontrol eder misiniz? Vatan Bilgisayar'da satılan ile aynı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir kontrol eder misiniz? Vatan Bilgisayar'da satılan ile aynı mı?

Seri numaraları aynı görünüyor. İkisi de "11266-14-20G" şeklinde girilmiş. Vatan Bilgisayar'da satışı yok gibi görünüyor. Yukko üzerinden alabilirsiniz. Fiyatı güzel olduğu için ben de oradan almıştım.

Şans işi bu. WattMan hatası illa olacak diye bir şey yok. Bazen Nvidia sorunsuz gözükür, siz alırsınız ve sorunlu çıkabilir.

Oc yapmadan direkt takıp çalıştırsam sorun olur mu. Fabrikadan çıkışlı olacağını düşünmüyom. Yoksa piyasaya sürülmezdi herhalde
Driverları yükleyin sistemizini Update yapacaksanız eski driverları silin ve yeni alacağınız ekran kartının driverlarını yükleyin tabi bunu ekran kartını alıp taktığınızda bir de BIOS açıp bakınız düzgün çalışıyor mu? (Yeni ekran karyını alınca.) Onun dışında MSI Afterburner'dan Fps görüntüleyiciyi açın bakın 85 dereceyi geçmesini önermem sıcaklığı. Ciddi sıcaklıklar bunlar tabi forumda 120 dereceyi görenleri görünce 85 çok düşük geliyor bana. 😂

2 Aya yaklaşan Nitro+ RX570 kullanımımda bir hata almadım. Hatta kartı 1475MHz lerde zorluyorum denemek için. Şuan stok kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı