Web tasarımcısı olmak zor mu?

vartolu1905

Femtopat
Daha fazla  
7. sınıfta bir beden eğitimi hocam vardı, biz sınıftayken hangi mesleği olmak istiyorsunuz diye sordu ve herkes kendisine göre cevap verdi.
Ve bize şöyle bir şey dedi, web tasrımcısı olun bakın adamlar neler neler yapıyor. Ben de şu an düşündüm ve web tasarımcısı olmaya karar verdim fakat şirket açtığımda batma ihtimalimin yüksek olduğunu söylediler. Doğru mu?

Hocan güzel söylemiş doğru söylemiş ama bin tane iş var. Neye yeteneğin ve ilgin varsa oraya yönel. Yoksa benim gibi yılların boşa gider.

He hemen zaten şirket açıyon kanka.
Dostum çalışırsan batmazsın öyle hemen şirket açılmaz. Diyelim ki açtın battın çalışmaya devam edersin bunu düşünme :) . Ne olmak istersen onu olmak için çalış. Çok para kazanıyorlar diye meslek seçme, sevdiğin işi yap!

Dostum çalışırsan batmazsın öyle hemen şirket açılmaz. Ne olmak istersen onu olmak için çalış. Çok para kazanıyorlar diye meslek seçme, sevdiğin işi yap!

Hocam mesela açsam olacakları sordum sadece.
Dostum çalışırsan batmazsın öyle hemen şirket açılmaz. Diyelim ki açtın battın çalışmaya devam edersin bunu düşünme :).ne olmak istersen onu olmak için çalış. Çok para kazanıyorlar diye meslek seçme, sevdiğin işi yap!

Hocam sizin kafanızda ne var meslek olarak.

Hocam mesela açsam olacakları sordum sadece.

Hocam sizin kafanızda ne var meslek olarak.
Dondurmacı olmak istiyorum büyüyünce, upuzun olacağım, kaslı olacağım umarım olur umarım olurrrr. Ama maraş dondurmacısı olacağım offf be canım çekti. Güzel Rus turist kızlara maraş dondurmacısı şakası yapacağım hahaha, hihihaha.
download.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı