Windows 10 2004 Update %94'te kaldı

Ben yıllardır Razer Surround kullanıyorum, Razer versiyon 2004'de çalışmıyor sürekli seste kopmalar yaşıyorum. Bir de kullandığım SSD'lerin Smart verisini göremiyorum. Başka sorunlar yaşayanlar da var bende sadece bu iki sorun vardı.

Peki o zaman iptal ediceğim boşa daha beklemenin bir esprisi yok :(

Ben yıllardır razer surround kullanıyorum, Razer versiyon 2004 de çalışmıyor sürekli seste kopmalar yaşıyorum. Birde kullandığım ssd lerin smart verisini göremiyorum. Başka sorunlar yaşayanlar da var bende sadece bu iki sorun vardı.
Yeniden başlatıp geliyorum umarım sorunsuz olmuştur bi sorun oluşmaz inşallah.

Şükürler olsun %100 oldu.

Windows'un forumların da da yazmışlar yaptım ama olmuyor sende ki farklıysa bakayım bir.

Windows saat hizmetinin durumunu kontrol ediniz.

A. Masaüstü penceresinde, Windows tuşlarına + r tuşlarına basın.
B. Çalışma penceresinde services.msc yazın.
C. Hizmetler penceresinden 'Windows saati' öğesini bulun ve üzerine çift tıklayın.

D. Başlangıç türünü otomatik olarak değiştirin (zaten otomatik olarak ayarlanmamışsa).
E. Hizmet başlatılmazsa başlat'ı tıklayın.

Sorun devam ederse;

Windows zaman hizmetinin kaydını silip kaydetmenizi ve yardımcı olup olmadığını kontrol etmenizi öneririz:

1. Windows tuşu + X tuşlarına basın ve komut Istemi'ni (yönetici) seçin.
2. komut isteminde aşağıdaki komutları çalıştırın.

Not: Çalıştırmak için her komutun ardından enter tuşuna basın.

W32tm /unregister.
W32tm /register.
Net start W32time.
W32tm /resync

Komut Istemi'ni kapatın ve cihazınızı yeniden başlatın.

Aga siteyi bulamadım ama komutları kopyalamışım not defterine al ben bunları yapınca oldu inşallah sende de olur aga.

A. Masaüstü penceresinde, Windows tuşlarına + r tuşlarına basın.
B. Çalışma penceresinde services.msc yazın.
C. Hizmetler penceresinden 'Windows saati' öğesini bulun ve üzerine çift tıklayın.

D. Başlangıç türünü otomatik olarak değiştirin (zaten otomatik olarak ayarlanmamışsa).
E. Hizmet başlatılmazsa başlat'ı tıklayın.
aga bende saati olarak gözmüyor time olarak gözüküyordu artık oda ya denemiştim bunları hep bi yeniden başlatıp geliyorum ben
gözükmüyor*

Yeni konular

Geri
Yukarı