Çözüldü Windows 10 açılırken siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

feelsbadman

Hectopat
Bilgisayarı açıyorum. Anakart ekrani geliyor ve Windows 10 açilmasi gerekirken siyah bir ekran veriyor. Ama görüntü hala sağlaniyor. CTRL alt deleteye basinca da bilgisayar restart atiyor. Format atsam düzelir mi?

CTRL + alt + delete yapmak yerine CTRL + Shift + ESC yapın. Ve yeni görev oluşturup adını "explorer.exe" koyun.

Bilgisayarı açıyorum. Anakart ekrani geliyor ve Windows 10 açilmasi gerekirken siyah bir ekran veriyor. Ama görüntü hala sağlaniyor. CTRL alt deleteye basinca da bilgisayar restart atiyor. Format atsam düzelir mi?

Kasanızın güç tuşununa uzun süre basılı tutun kapanıp açılacak açıldığında gene siyah ekran veriyorsa tebrik ederim Windows'u bozmuşsunuz.

Kasanızın güç tuşununa uzun süre basılı tutun kapanıp açılacak açıldığında gene siyah ekran veriyorsa tebrik ederim Windows'u bozmuşsunuz.

Explorer.exe çalışmıyor olabilir. Hızlı başlat ayarından da kaynaklanıyor olabilir. Windows dosyaları bozulmuş demek hemen doğru olmaz.

Bence en iyisi temiz kurulum yapayım formatlayayım. Zaten son zamanlarda yavaşlama felan da vardı. Temiz kurulum yapsam bir sorun olur mu?
Güncelleme: Temiz kurulum yaptım ve sorunum çözüldü. Destekleriniz için teşekkürler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı