Windows 10 Gereksiz Hizmetleri Devredışı Bırakmak

• Konuyu başlatan Exinie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 100
  • Görüntüleme 65B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu dediğiniz yöntem eski tweak ayarı. Yenisini çekti linki aşağı bırakırım ama yaparken çok dikkatli olun yanlış bir servisi devre dışı bırakınca mavi ekran veriyor.
Link:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet bu videoyu gördüm, ama güvenli olmadığı için eskisinin rehberini hazırladım.

Ayrıca bir programa gerek yok. Çalıştıra services.msg yazıp elle devre dışı bırakın. Maksimum 2 dakika sürüyor. Ben bunları devre dışı bıraktım. Bazılarını technopat haberden bazılarını da yabancı sitelerden aldım. Eğer önemli bir servisi devre dışı bırakırsanız masaüstü gelmiyor ya da garip garip hatalar verebiliyor. Çok fazla bilmediğinize dokunmayın. :D

Eki Görüntüle 484219

O garip garip hatalardan sonra bir daha yapmıyorsun zaten :D bazı şeyleri düzgün yapabilmek için önce denemek lazım değil mi :)

Buyrun bu da Windows 10 şu anki hali.

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    29,4 KB · Görüntüleme: 1.454
Servisleri devre disi birakmak istiyorsaniz Technopat'in hazirlamis oldugu rehberi kullanin.

Kullandiginiz yazilimin hangi servisleri devre disi biraktigini bilmiyorsaniz hic kurcalamayin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı