Windows 10 Gereksiz Hizmetleri Devredışı Bırakmak

• Konuyu başlatan Exinie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 100
  • Görüntüleme 65B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kusura bakmayın da pc niz kötü ise ne yapsanız boş yok onu kıs bunu kapat olacak şeyler değil bunlar.
Hayır boş değil ve onu kapat bunu kıs ile olacak şeyler, @Exinie 'nin kullandığı gibi bende ReviOS kullanıyorken çektim bu fotoğrafı.
1578666757633.png

Bu FR33THY gayet güzel tweakler yapıyor bunları yaparken dikkatli olun dikkatli olduğunuz sürece sıkıntı yok.

Bu FR33THY gayet güzel tweakler yapıyor bunları yaparken dikkatli olun dikkatli olduğunuz sürece sıkıntı yok.

Doğrudur ama keşke ReviOS ile ayrılmasaylardı, ReviOS kullandığım için FR33THY sunucusundan banlandım 😒

Doğrudur ama keşke ReviOS ile ayrılmasaylardı, ReviOS kullandığım için FR33THY sunucusundan banlandım 😒
Bence format atacağınız zaman NTLite ile düzenleyin hangi hizmetleri kapatacağınız vb. Sonra bu kapanmayan servisleri bu tweak ile kapatırsınız.

FR33THY sunucusuna nereden ulaşabiliriz?

Youtube kanalından hakkında kısmında olması lazım.
Bu arada ReviOS'da bütün FR33THY tweakleri yapılmış mı?

Çoğu Regedit ayarları yapılmış, ama tamamen yapılmış mı bilmiyorum. Hizmetler yapılmamış sadece birkaç hizmet kapatılmış onun için bu konudaki dosyayı kullanın veya kanalındaki en son çıkardığı hizmetleri kapatma videosunu kullanın (Dikkatli olun mavi ekran hatasına sebep olabiliyor)

Ama baya zor ya bunları yapmak 🙁

Ben ReviOS kurup denetim masası ve ayarlar uygulamasından biraz ayar yapıp FR33THY'nin dosyalarından kısa süren ayalar yapıp bu konudaki işlemi yapıp kullanıyordum. Sizde benim yaptığımı yapın bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı