Windows 10, Windows 7 ve Manjaro Linux aynı anda nasıl kullanılır?

Kick Furkanowski

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir videoda görmüştüm adamda hem Windows 10 hem Linux Mint hem de Manjaro Linux vardı

Ben hem Windows 10 hem Manjaro Linux hem de Windows 7 kurmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Diskinizi bölerek işletim sistemlerini farklı bölümlere kurabilirsiniz. Başlangıçta "Bootloader" ekranından hangi işletim sisteminizi açmak istediğinizi seçersiniz.

Ama adam da sanal makine ile yapmamıştı
Ama adam da sanal makine ile yapmamıştı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dual Boot ya da Çift Önyükleme Yolu: Bilgisayarlarda birden fazla işletim sistemini aynı anda kullanabilmek için ilk bulunan yöntem Dual Boot, yani Türkçe adıyla çift önyükleme yoludur. Dual boot (çift önyükleme) kullanıcının bilgisayarına iki işletim sistemini aynı anda yüklemesi demektir.

Ben diski 2'ye bölüyorum ve EasyBCD programı ile Windows 10 üzerinden Linux'un kurulu olduğu disk kısmını tanımlıyorum PC açılınca seçiyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dual Boot ya da Çift Önyükleme Yolu: Bilgisayarlarda birden fazla işletim sistemini aynı anda kullanabilmek için ilk bulunan yöntem Dual Boot, yani Türkçe adıyla çift önyükleme yoludur. Dual boot (çift önyükleme) kullanıcının bilgisayarına iki işletim sistemini aynı anda yüklemesi demektir.

Hocam siz anlamadınız. Ben dualboot yapmayı biliyorum ancak iki Windows 1 Linux sistem kullanmak istiyorum. Yani 3 işletim sistemi oluyor

Mesela burada Ubuntu ve Windows'u aynı bilgisayara kurmak için bir rehber var. Buradan yola çıkarak yapabilirsiniz.

Ben diski 2'ye bölüyorum ve EasyBCD programı ile Windows 10 üzerinden Linux'un kurulu olduğu disk kısmını tanımlıyorum PC açılınca seçiyorum.

Hocam hiç kullanmadığım bir program onu nasıl yapıyoruz

Yeni konular

Geri
Yukarı