Windows 10'u seviyor musunuz?

Windows 10'u seviyor musunuz?

• Evet

Oy: 108 74,0%
  • Hayır

Oy: 40 27,4%

• Oy verenlerin toplamı
    146
Bu forumda sanırım benim kadar format atan Windows işletim sistemlerini test eden yoktur herhalde. Windows 7'sinden 10'una kadar test ettim imzamdaki sistem ile en güzel çalışan sürümler kesinlikle Windows 8.1 Single Language ile Windows 10 1709 Home Single Language. Benim gibi çok fazla yaşlanmamış hatırı sayılır sistemler de kesinlikle Windows 10'un eski sürümleri daha seri daha güzel çalışıyor. Geçen gün 1903 kurup denedim kanser oldum resmen internetim yavaşladı online oyunlarda ping değerlerim sapıttı acayip yükseldi sistemin oyun ve genel kullanımda ki performansı çok çok düşüktü ayrıca telemetry gönderiyordu sürekli bu yüzden yavaşlıyordu anında ISO kalıbına kadar sildim şuan 1709 Home Single Language kullanıyorum update yaparken 1803'e güncelleyecekti onu da gizledim şuan sistem yağ gibi akıyor valla. Sizlerin de benim gibi yada benim sistemime yakın sisteminiz var bu AMD-İntel serisi farketmez Windows 10 kullanıcaksanız kesinlikle 1709-1803 Home sürümlerini kullanın yada Home Single Language. 1803'ü de denedim çünkü oda fena değil. Windows 8.1 isterseniz de Home Single Language kurun. Windows 7 bu saatten sonra kurulmaz artık bir ton program kuruyorsun ediyorsun saatlerini alıyor ama Windows 10'da hepsi kendi içinde olduğu için kuruluma gerek kalmıyor sürücü kurup devam ediyorsun.

Geri
Yukarı