Windows 11 Çıktı, Hemen Ücretsiz Yükseltin!

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Windows 11 indir

Microsoft, Insider kullanıcıları için Windows 11’in stabil sürümünü sunmaya başladı. Yazılım devi Microsoft, uzun bir süredir süren testler sonrasında Windows 11’in nihai sürümünü Insider Preview yani Önizleme kanalında kullanıma açtı. Normalde 5 Ekim itibarıyla indirmeye açılacak olan yeni işletim sistemi, Microsoft’un bu hamlesiyle erkenden kullanılabilir hale geldi. Peki Windows 11 yükseltmesi nasıl kuruluyor? Microsoft bildiğiniz […]

Devamı: Windows 11 Çıktı, Hemen Ücretsiz Yükseltin!
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Windows 11 indir

Microsoft, Insider kullanıcıları için Windows 11'in stabil sürümünü sunmaya başladı. Yazılım devi Microsoft, uzun bir süredir süren testler sonrasında Windows 11'in nihai sürümünü Insider Preview yani ön izleme kanalında kullanıma açtı. Normalde 5 Ekim itibarıyla indirmeye açılacak olan yeni işletim sistemi, Microsoft'un bu hamlesiyle erkenden kullanılabilir hale geldi. Peki Windows 11 yükseltmesi nasıl kuruluyor? Microsoft bildiğiniz […]

Devamı: Windows 11 Çıktı, Hemen Ücretsiz Yükseltin!
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Insider Preview yani ön izleme kanalında yayınlanan sürüm nedir?

Insider Preview yani ön izleme kanalında yayınlanan sürüm nedir?
22000.194

Ayrıca aşağıdaki bağlantılardan indirilebilir:

22000.194

Ayrıca aşağıdaki bağlantılardan indirilebilir:
Hocam ben BETA sürümündeyim. Nasıl yükselteceğim?
1632490454331.png

Hocam ben BETA sürümündeyim. Nasıl yükselteceğim?
Windows + R ile çalıştır ekranını açıp "winver" yazdığınızda 22000.194 yazıyorsa zaten bu sürümdesiniz. Insider kanalından çıkmanız yeterli.

Düzenleme: SS atmışsınız, zaten bu sürümdesiniz. Insider kanalından çıkmanız yeterli.

Windows + R ile çalıştır ekranını açıp "winver" yazdığınızda 22000.194 yazıyorsa zaten bu sürümdesiniz. Insider kanalından çıkmanız yeterli.

Keşke bilgisayarım kaldırsaydı, kurardım. İşlemcim 64 Bit destekliyor ama ekran kartı ve RAM yetersiz zaten. İşlemcimde de TPM olduğunu sanmıyorum.

En son indirdigim Insider de magaza ayniydi ve Android uygulamalari magaza da yoktu. Bu destekliyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı