Windows 11 geçilir mi?

Bence düz güncelleyin USB ile uğraşmayın.
Zaten ilkten güncelleme yapıcam o zaten zorunlu bende win7 box var ve win 10 uda yükselterek kurdum win 11de yükselterek kurucağım
sonrasında sıfırdan win11 usb yapıp formatlayıp kurmayı planlıyorum

burdaki sorun şimdi bu işlemleri yapsam 1 ay mı 1 haftamı yeni win 11 çıkınca tekrardan bu win 11 usb yapmak zorunda kalıcağım

ne zaman cıkıcak win 11 23h2 sanirsam?

Zaten ilkten güncelleme yapacağım o zaten zorunlu bende Windows 7 box var ve Windows 10 uda yükselterek kurdum Win 11'de yükselterek kuracağım.
Sonrasında sıfırdan Windows 11 USB yapıp formatlayıp kurmayı planlıyorum.

Buradaki sorun şimdi bu işlemleri yapsam 1 ay mı 1 haftamı yeni Windows 11 çıkınca tekrardan bu Windows 11 USB yapmak zorunda kalacağım.

Ne zaman çıkacak Windows 11 23H2 sanirsam?

Ne zaman çıkar bilmiyorum ama en geç 1-2 aydır kışa gelmeden gelmesi lazım 2. dediğin hakkında bir fikrim yok ben yükselterek kurdum öyle kullanıyorum halen dönüş yapma seçeneği hakkında bir bilgim var sadece oda 10 gün içinde geri dönebiliyorsun sanırım.

Bir söz vardır. Çalışıyorsa dokunma diye. Şu anda W10 bence yeterlilikleri fazlasıyla sağlıyor. W11 ise geliştirme aşamasında. Geliştirilmesine biz kullanıcıların geri bildirimleri ve algoritma katkı sağlıyor.
W10 oturmuş bir sistem
W11 geliştirilen bir sistem
Performansları hemen hemen aynı. W10 iyi olduğu yerler olduğu gibi W11 iyi olduğu yerler var.
Ben ethernet kartım dolayısıyla mecburi geçiş yapmıştım W11'e. Yoksa şu anda hiç bir artısı yok W11'in. Denek olursun sadece..

Yeni konular

Geri
Yukarı