Windows 11 geçilir mi?

cagrigenis

Hectopat
Herkese selam, bildiğiniz üzere Windows 11 23H2 güncellemesi yayınlandı. Benim bilgisayarıma da bugün güncelleme olarak geldi. Şu an Windows 10 kullanıyorum. Sizce Windows 11 şu an geçilir mi? Ne durumda kullananlar varsa bilgi verirler mi? Performansı nasıl? Ayrıca bilgisayar özelliklerim; RX570 8 GB ekran kartı, i3-10100F işlemci, 8 GB RAM fakat bir 8'daha alıyorum birkaç güne. 16 yapacağım. Anakart olarak da MSI H410 Pro kullanıyorum. TPM 2 desteği bulunuyor.

Herkese selam, bildiğiniz üzere Windows 11 23H2 güncellemesi yayınlandı. Benim bilgisayarıma da bugün güncelleme olarak geldi. Şu an Windows 10 kullanıyorum. Sizce Windows 11 şu an geçilir mi? Ne durumda kullananlar varsa bilgi verirler mi? Performansı nasıl? Ayrıca bilgisayar özelliklerim; RX570 8 GB ekran kartı, i3-10100F işlemci, 8 GB RAM fakat bir 8'daha alıyorum birkaç güne. 16 yapacağım. Anakart olarak da MSI H410 Pro kullanıyorum. TPM 2 desteği bulunuyor.

Geçebilirsin ben kullanıyorum ekran kartı aynı RAM 16 GB sorun yaşamadım şu ana kadar gayet memnunum.

23H2 orjinal olanı kullanmadım fakat custom iso olarak kullandım (Ghost Spectre), şahsi fikrim ile söylüyorum, windows 10 daki valorant, assetto corsa fps değerlerim ortalama 1-2 fps arttı. Hem arayüz olsun daha güzel ve kullanışlı olduğu için Windows 11 i tercih etmekte fayda var fakat orjinal windows 11 23h2 nasıldır bilemem. Bilgisayarım GTX 1060 3GB R5 5600 16 GB RAM A320M-F Asus anakart.

Uzun Zamandır Windows 11 kullanıyorum ilk zamanlar çok hata alıyordum sürücüler bile kayboluyordu ama şuan hiç problem yok herşey çok iyi çalışıyor

Geri
Yukarı