Windows 11 geçilir mi?

busonyeter

Femtopat
Daha fazla  
Gördüğüm kadarıyla en son konular 6 ay önce falan açılmış. Gelen güncellemeler üzerine tekrar bir konu açıp sormak istedim. Sizce geçilir mi?

1694699276392.png

Gördüğüm kadarıyla en son konular 6 ay önce falan açılmış. Gelen güncellemeler üzerine tekrar bir konu açıp sormak istedim. Sizce geçilir mi?

Eki Görüntüle 1943683

Normalde W11'e karşı önyargılıydım. Ancak şu anda 22h2'ye Update ile geçtim ve sıkıntısız 3 gündür kullanıyorum. Sistemin ortalamaysa geç, beğenmezsen dönersin.

Geçilir. Şimdi değilse bile destek kesilince mecburen geçeceksiniz.

Güncelleme ile bugün itibarıyla geçtim, ortalama 4 saattir kullanıyorum ve bunun bir saati kadar oyun oynadım. Herhangi bir hata, sorun şu an için yok ama konuşmak için erken de olabilir bilemiyorum.

Ben performans artışı yaşadım ve çoğu sürücülerimin yeni sürümleri Windows 11'de var sadece o yüzden geçtim ve memnunumda.

Donanımın iyiyse durman hata.
Evet, yeterince iyi bir donanıma sahibim. Önceden geçtiğimde W11 sadece orijinal gamepad vb. desteklediğini görünce W10'a geri dönmüştüm. Şimdilerde ise tamamen gamepad kullanıyorum. Hatırladığım kadarıyla eski oyunlarda kötü performans gösteriyordu. Bu sorun düzeltildi mi? Fikriniz var mı?

Evet, yeterince iyi bir donanıma sahibim. Önceden geçtiğimde W11 sadece orijinal gamepad vb. desteklediğini görünce W10'a geri dönmüştüm. Şimdilerde ise tamamen gamepad kullanıyorum. Hatırladığım kadarıyla eski oyunlarda kötü performans gösteriyordu. Bu sorun düzeltildi mi? Fikriniz var mı?
Far Cry 3 oynadım, bir sorun görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı