Windows 11 kurmalı mıyım?

red.dawn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhabalar, yeni bir sistem topladım ve Windows kuracağım fakat Windows 10 ve 11 arasında kaldım. Windows 11 kullanan arkadaşlar, deneyimlerinden memnunlar mı acaba? Programlar, oyunlar ve sistemler stabil çalışıyor mu yoksa bir süre daha Windows 10 mu kullanılmalı?

Merhabalar, yeni bir sistem topladım ve Windows kuracağım fakat Windows 10 ve 11 arasında kaldım. Windows 11 kullanan arkadaşlar, deneyimlerinden memnunlar mı acaba? Programlar, oyunlar ve sistemler stabil çalışıyor mu yoksa bir süre daha Windows 10 mu kullanılmalı?

Evet kurmalısınız. Programlarda falan 10 neyse 11'de o. Altyapılar tamamiyle aynı. Zaten 10'un tema ve özellik eklenmiş hali 11. 11 kur geç.

AMD anakart kullanıyorsanız ve fTPM performans düşüşü sorununu çözen bir BIOS güncellemesi gelmişse (Beta sürüm oluyor bu güncellemeler), bunların yanında Windows 11 de bayağı güncelleme aldığı için bence geçilebilir.

Buradaki asıl olay şu ki Beta BIOS kurmak herkesin tercihi değil. Ayrıca Beta BIOS kurulumu esnasında ve sonrasında olası problemler yaşanırsa firmadan teknik destek alamıyorsunuz.

AMD anakart kullanıyorsanız ve fTPM performans düşüşü sorununu çözen bir BIOS güncellemesi gelmişse (Beta sürüm oluyor bu güncellemeler), bunların yanında Windows 11 de bayağı güncelleme aldığı için bence geçilebilir.

Beta BIOS kurmak herkesin tercihi değil. Ayrıca Beta BIOS kurulumu esnasında ve sonrasında olası problemler yaşanırsa firmadan teknik destek alamıyorsunuz.

Öyle bir şey mi varmış?
Hiç sorun yaşamadım öyle.

Geri
Yukarı