Windows 11'den memnun musunuz?

Hocam arkaplan fotoğrafları mükemmel bence ben en çok onu beğendim. Çoğu insan önermiyor ama en azından ufak bir göz atmak için geçip ardından Windows 10'a geri dönmek istiyorum.

Hocam arka plan fotoğrafları mükemmel bence ben en çok onu beğendim. Çoğu insan önermiyor ama en azından ufak bir göz atmak için geçip ardından Windows 10'a geri dönmek istiyorum.

Ya da Dualboot'da yapabilirsiniz. Bende stabil çalışıyor ama donanıma göre değişir bu durum ben ilk başta karşıydım. Windows 11'e şimdi Windows 10nun yüzüne bakmıyorum :D

Sorun yaşayan yoksa bende geçmeyi düşünüyorum açıkçası. Zaten önemli dosyalarım yok sadece oyunlarda ve günlük kullanımlarda sıkıntı çıkarmasın yeter.

Hocam taskbar X kullanın. 3 MB falan RAM kullanıyor. Betada şu an 11, risk almaya gerek yok.

Size göre kimse kurmasın ee o zaman nasıl geliştirecekler Windows 11'i ve hataları nasıl bulacaklar?
Sorun yaşayan yoksa bende geçmeyi düşünüyorum açıkçası. Zaten önemli dosyalarım yok sadece oyunlarda ve günlük kullanımlarda sıkıntı çıkarmasın yeter.
Dualboot ile deneyebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı