Windows 11'den niye nefret ediliyor?

İlk çıktığından beri kullanıyorum Windows 11'de hiç sorun yaşamadım tüm yaşadığım problemleri Windows 10'dayken yaşadım bende gerçekten güzel bir izlenim bıraktı.

Gördüğüm her kişi Windows 11'den nefret ediyor. Sebebi nedir?

Aslında birçok nedeni var. Çıkışında bayağı hata barındırması, ve sistem gereksinimlerinin absürtlüğü en büyük faktörlerden birisi. Bazı yazılım ve oyunların bozulması da var. Windows 11'i spyware olarak kullanmaları da cabası. Bu konu hakkında bayağı video var.

Son düzenleme:
Siemens Tia Portal çalışmıyor du en son, o yüzden win10'a geri dönmüştüm. Hala açılmıyorsa geçmeme gerek yok.

Siemens tia portal çalışmıyor du en son, o yüzden Windows 10'a geri dönmüştüm. Hala açılmıyorsa geçmeme gerek yok.

Hocam acele etmenize gerek yok, Windows 10 desteği 2025 de bitiyor. Belki uzatabilirler de bayağı kişi kullanıyor Windows 10'u.

Hocam acele etmenize gerek yok, Windows 10 desteği 2025 de bitiyor. Belki uzatabilirler de bayağı kişi kullanıyor Windows 10'u.
Zaten geçersem artık yeni bir bilgisayar alırsam geçerim. Yoksa pek düşünmüyorum.

Adam 4.nesil işlemcili bir sisteme Windows 11 kuruyor sonra kotu diyor. Windows 10 tabii ki daha stabil ama ben sorun yaşamadım Windows 11 kullanırken. Abartı gomuluyor.

Aslında tartışmak çok saçma geliyor. Kardeşim makinen kötü ya da iyi olabilir. Windows 11'i kur memnunsan devam et. Beğenmediysen kur Windows 10.
Neden diyeceksiniz? Çünkü buraya sorarsanız yarısı memnunum der, yarısı tu kaka der.
Makinelerde envai çeşit. Değişik performans ve sorunlar vermesi normal.

Geri
Yukarı