Windows 11'in uygulama desteği nasıl?

TonBaligi55

Hectopat
Windows 11'e geçeceğim, hatta denemek amaçlı kurulumunu yaptım şu an Windows 11 işletim sistemindeyim. Windows 10'dan Windows 11'e geçeceğim fakat uygulama desteğinde bir sıkıntı var mıdır? Sanmıyorum fakat emin olmak istiyorum. Örneğin Blender, VS, Adobe Photoshop, Unity gibi programlar kullanacağım. Sorunsuzca indirip kullanabilir miyim?

Windows 11'e geçeceğim, hatta denemek amaçlı kurulumunu yaptım şu an Windows 11 işletim sistemindeyim. Windows 10'dan Windows 11'e geçeceğim fakat uygulama desteğinde bir sıkıntı var mıdır? Sanmıyorum fakat emin olmak istiyorum. Örneğin Blender, VS, Adobe Photoshop, Unity gibi programlar kullanacağım. Sorunsuzca indirip kullanabilir miyim?

Ben sadece Epson'un yazıcı sürücülerinde sorun yaşadım. Adobe destek veriyor galiba.

Hocam şuanki durumuyla geçmeyin bence, programlar için iyi ama oyun oynayacaksanız önermiyorum.

Windows 11 zaten Windows 10 tabanlı bir işletim sistemidir. Windows 10'da çalışan bütün uygulamaları Windows 11'de de sorunsuzca çalıştırabilirsiniz.

Epson yazıcının sürücüsünü yükledim. Windows 10 seçtim. İlk açılışta sistemi Windows XP olarak tanımladı. Ve uygulama açılmadı.

Epson yazıcının sürücüsünü yükledim. Windows 10 seçtim. İlk açılışta sistemi Windows XP olarak tanımladı. Ve uygulama açılmadı.
Epson yazıcının sürücüsünün optimizasyon sıkıntısı olabilir hocam. Windows'tan kaynaklı olduğunu düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı