Windows 7 hakkında fikirleriniz neler?

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Bana göre Windows 7 çok iyi bir işletim sistemi. Fakat artık desteğini bitirmesi ile birlikte yeni sistemlerde düzgün çalışmıyor. Benim sistemde yeni olunca maalesef performans kaybı yaşıyorum. Yaşamasam direk Windows 7'ye geçeceğim.

Dönemine göre iyiydi. Fakat günümüz için modern bir işletim sistemi sayılmaz. Mümkün ise Windows tarafında en kötü Windows 8.1 kullanılması gerektiğini düşünüyorum.

Sizin bilgisayara Windows 11 rahat olur. Ondan sonra mutlaka startallback son sürüm yükleyin. Ayarlarından Windows 7 seçin. Olabildiğince eski sistem oluyor görüntü gayet rahat.

Bana göre Windows 7 çok iyi bir işletim sistemi. Fakat artık desteğini bitirmesi ile birlikte yeni sistemlerde düzgün çalışmıyor. Benim sistemde yeni olunca maalesef performans kaybı yaşıyorum. Yaşamasam direk Windows 7'ye geçeceğim.

Desteği kesilmese çok güzel bir işletim sistemi.

Konu ile alakasız olacak fakat, çok istiyorsanız bir kaç şey indirme yaparak Windows 10 bilgisayarınızı görünüm olarak Windows 7'ye benzer ha, işlemci yorma ihtimali var tabi. Ya da Linux kurun. Görünüm açısını dan hem bol Windows 7'ye benzeyen görünüm paketleri de var.

Geri
Yukarı