Windows 7 hala kullanılır mı?

Windows 7 sürücüleri manuel olarak Windows 8.1'e kurulabiliyor. Windows 7 günümüzde yetersiz bir işletim sistemi. Windows 8.1 kullanın.

Gerçekten doğru. ama yukarılarda oyun performansının düşeceğini söyleyen biri vardı.
Hiçbir şekilde alakası yok aynı sistemde Windows10'u ve Windows7'yi deneyen biri olarak Gta 5,CS:GO,BF4,BF3,BF1,FIFA 19,PES 20 Hepsini benchmarka koydum Windows 7 daha stabil.

Windows 7 sürücüleri manuel olarak Windows 8.1'e kurulabiliyor. Windows 7 günümüzde yetersiz bir işletim sistemi.
Maalesef denedim ama bir sonuç alamadım. Windows 7 driveri kurup uyumluluk ayarlarından Windows 7 ve 8 yaptım fakat hiç sonuç alamadım.

@anılDLL sisteminizde SSD yoksa Windows 10'dan performans alamamanız normal.

Aynı şekilde konu sahibi de, SSD'si olmadığından Windows 8.1 kullanmalı. Ekran kartının Windows 7 sürücüsü 8.1'e manuel yolla kurulabiliyor. (Aygıt Yöneticisinden)

@Kibar Feyzo Uyumluluk moduyla çalıştırmaktan bahsetmiyorum, aygıt yöneticisi üzerinden kurulum yapılabiliyor.

Hiçbir şekilde alakası yok aynı sistemde Windows10'u ve Windows7'yi deneyen biri olarak Gta 5,CS:GO,BF4,BF3,BF1,FIFA 19,PES 20 Hepsini benchmarka koydum Windows 7 daha stabil.

Ekran kartınız 560Ti galiba, belki de eski ekran kartları Win 10'da çok da verimli çalışamıyor olabilir, dediğinizde haklı olabilirsiniz yani ama sanmıyorum yeni kartlarda böyle bir şey olacağını.

Aynı şekilde konu sahibi de, SSD'si olmadığından Windows 8.1 kullanmalı. Ekran kartının Windows 7 sürücüsü 8.1'e manuel yolla kurulabiliyor. (Aygıt Yöneticisinden)
Windows 7 sürücülerinin Windows 8.1'e kurulduğunu biliyorum ama aygıt yöneticisinden kurulduğunu duymamıştım.

İşte bende bunu diyorum Windows 10 sırf bu yüzden bile maliyetli bir işletim sistemi kurun W7 keyfinize bakın driver problemli denilmiş yukarı da "driver pack solution" ile de driverları kurdum çatır çatır kullanıyorum bir daha Windows10'a Allah düşürmesin.

İşte bende bunu diyorum Windows 10 sırf bu yüzden bile maliyetli bir işletim sistemi kurun W7 keyfinize bakın driver problemli denilmiş yukarı da "driver pack solution" ile de driverları kurdum çatır çatır kullanıyorum bir daha Windows10'a Allah düşürmesin.
Uygulama desteği ne zaman kalkar? Kalkmaya başladı ama bahsettiğim Chrome Discord gibi uygulamalar. Bir de güvenlik sorunu oluşır mu?

@anılDLL Teknoloji yerinde saymıyor, Windows 10 da yeni teknolojilere daha uyumlu bir OS. Sizin bilgisayarınız kaldırmıyorsa, bu Windows 10'un kötü olduğu anlamına gelmez.

Driver Pack Solution ve benzeri yazılımlara GEREK YOK! Kuracağınız zaten kaç sürücü var? Chipset, ekran kartı, ses kartı ve ethernet/Wi-Fi kartı.

Geri
Yukarı