Windows 7 Ultra iddiaları hakkında

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Techolay da konu açan pyshic hocamda bildirmiş ve moderatörlerde görmüş dahsına karışmayacağım ama iş ciddiye biniyor sanki.

Edit:

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240222-211519.png
    Screenshot_20240222-211519.png
    125,9 KB · Görüntüleme: 87
  • Screenshot_20240222-211519.png
    Screenshot_20240222-211519.png
    125,9 KB · Görüntüleme: 81
Bu şahıs aşağıdaki Instagram hesabında Windows 7 Ultra'yı iddia edince başladı her şey.

Burada konusu açıldı ama erişimi engellendi. Olayı kısaca özetlersek:
  • İtemsatış'ta 35 TL'ye ISO dosyasını satışa çıkardı.
  • ISO dosyasındaki tek farklılık duvar kağıdı. Steam, VALORANT vb. hâlâ desteklenmiyor.
  • Dosya internete düştü ve sahtekarlığı tamamen ortaya çıktı.

İnceleme için @NightWist'e teşekkürler.

Diğer konular (ft. W7Ultra Geliştiricisi):

Hocam Çocuğu herşeyini biliyorum önceden ardaştık ne pislik olduğunu fln instagramdan ulaşmak için Yusuff0eren hesabıma yazın herşeyi anlatiyim

Bende test amaclı aldım normal windows 7 ultimatten hicbir fark yok ben zaten kendi yaptığım windows 7 isosunda hem usb 3.0 driver desteği(klavye mouse çalışmama sorunu) hemde uefi desteği yapmıştım zaten isteyene atabilirim. Klasik windows 7 den hicbir fark yok tek fark kurulunca arka plan koymuş.

Bende test amaclı aldım normal Windows 7 ultimatten hiçbir fark yok ben zaten kendi yaptığım Windows 7 isosunda hem USB 3.0 driver desteği(klavye mouse çalışmama sorunu) hem de UEFI desteği yapmıştım zaten isteyene atabilirim. Klasik Windows 7'den hiçbir fark yok tek fark kurulunca arka plan koymuş.

Bende almıştım fakat UEFI sisteme olmadı bana atabilir misin Instagram adresim gattarx.

ISO editlemeyi bilen kendini işletim sistemi yapımcısı sanmış. İki wallpaper değiştirmiş al sana win7 ultra. İşin komik yanı bu bi ara yorumlarda ben bunun kernelini de değiştireceğim diyordu. Microsoftu hackleyip win7 kaynak kodlarını almış paşam. Neyse şuraya da şu resmi atayım güleriz 3 5.Screenshot_2024_0224_145033.png

Benim yazdığım mesajı SS alıp hikayesinde paylaşmış. Yarın şikayetçi olmaya gidiyorum. Burası düzgün bir forum olmasaydı bu arkadaşa yazıcağım şeylerı hayatınızda duymamış olurdunuz :)

1708947675124.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim yazdığım mesajı SS alıp hikayesinde paylaşmış. Yarın şikayetçi olmaya gidiyorum. Burası düzgün bir forum olmasaydı bu arkadaşa yazıcağım şeylerı hayatınızda duymamış olurdunuz :)

Eki Görüntüle 2126564

Hocam savcılığa mı gideceksiniz yoksa sıradan CİMER şikayeti mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam savcılığa mı gideceksiniz yoksa sıradan CİMER şikayeti mi?

Şu anlık düşünüyorum. Ama bu her türlü şikayet etmiyeceğim anlamına gelmiyor. Arkadaş çok cesaretli şaka gibi. Hakaretlerdir, millete sallamasıdır, Windows'u babasının malıymış gibi çıkarması. Acaba bu cesareti nereden alıyor onu düşünüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı