Windows 8.1 mi 10 mu ?

Kesinlikle Windows 10. Gelmiş geçmiş en stabil işletim sistemi. Güncel olan her zaman iyidir. 8.1, 10'dan iyi olsaydı 10 çıkmazdı. Formattan sonra 122 tane güncelleme kurmayı kimse istemez.

Şu an için Windows 8.1 diyorum. Biliyorum @samet67671 çok kızıcak ama görüşlere saygı duymalıyız. Ben Windows 8.1'in gayet stabil olduğunu, Windows 10'un ise daha yolunun olduğunu düşünüyorum. Tabii ki de zamanla Windows 10 güncellenecek, yamalanacak ve Windows 8.1'i (stablite anlamında) geçecek. Bu şüphesiz böyle olacak.

Not: DX12 oyunlar çıktığı anda Windows 8.1 biter. Ama şu an için Windows 8.1'e devam. Herkes bu yıl bitmeden Windows 10'a geçecek.

Umarım ban yemem. Herkesin görüşü aynı olamaz.

Windows 10'da şuan halaa sıkıntılar var. Hatalar çıkıyor birsürü, birçok kişi 8.1'e geri döndü. Microsoft amca bize 12 ay verdi. Windows 10 muhteşem olsaydı, bir ay verirdi, herkes geçmek zorunda kalırdı. Ben 5-6 ay sonra, Win10 kendine geldikten sonra geçiş yapacağım. Aceleye mahal yok. Win10 biryere kaçmıyor.

Windows 8.1 bence 10'a göre daha iyi.
Nedeni Windows 10'un kullanıcısının 8.1 den daha fazla izliyor olması.

Zamanla öğrenilip Linux'a geçilmesi taraftarıyım zira Windows 10'dan sonra başka bir Windows da çıkmayacak.

DirectX 12 ye gelince benim için pek anlam ifade etmiyor çünkü bilgisayarı oyun değil bilgiye ulaşma ve bilgi edinme, araştırma amacıyla kullanıyorum.

Qwerty delisi
Windows 10'da;
Solairate, Premium üyelik istiyor.
DvD player ücretli
Ve, Orjinal oyunlara yüklenen modaları vs. kabul etmiyor. Her ne kadar sadece X-box Live ve Windows Mağazası için geçerli olsa da. Gelecekte ne olacağı belli olmaz. Microsoft'tan bahsediyoruz.:-D
Kaynak verebilirim ama, ceza yemek istemiyorum.:)Bence, Windows 10 için bekleyin. Ayrıca, her aramanızı Cortana Microsot'a yolluyor. Gizlilik sıfır. Öyle diyorlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı