Windows 8.1 neden tutulmadı?

Ne yönden daha pratik olacak ki? Önüne koskoca sayfa açılıp sonra sağa basıp aratmak bence hiç de pratik falan değil. Windows 10'da direk başlat tuşuna basıp yazarsan arama yapabiliyorsun. Çok daha pratik.
2 sayfa birden kullanabiliyorsun hem microsoft uygulamalarını kullanırken Windows 10da da oluyor öyle

Tamam, ama Windows 7 Vista ile neredeyse aynı. Windows 7 çok tutmuştu. Zaten babaları Longhorn da efsaneydi. En iyi işletim sistemi Windows 8.1 ve Vista'ydı.

Sonradan adam olmuştu zaten. Sorun 8.1 değil, 8. Vista'nın RTM'i ise sorunluydu. 8.1 8'in hatalarını düzeltti, fakat eski hatalar ona engel oldu.

Sonradan adam olmuştu zaten. Sorun 8.1 değil, 8. Vista'nın RTM'i ise sorunluydu. 8.1 8'in hatalarını düzeltti, fakat eski hatalar ona engel oldu.

Haklısı ama 2 işletim sistemide efsane değl miydi?
Windows 10'da direk başlat tuşuna basıp yazarsan arama yapabiliyorsun. Çok daha pratik.

Pratikmi Windows 8.1'in sağ taraftaki menüsü bile ondan iyiydi daha ppratikti 2'li ekran kullanma özelliği Windows 10 da yok

Haklısı ama 2 işletim sistemide efsane değl miydi?

Pratikmi Windows 8.1'in sağ taraftaki menüsü bile ondan iyiydi daha ppratikti 2'li ekran kullanma özelliği Windows 10 da yok.

Windows 8.1 sürümünü sevmemim sebebi Intel Pentium işlemcili, 1GB RAM ve HDD disk bulunan bilgisayarların en iyi dostu olması.

Windows 8.1 sürümünü sevmemim sebebi Intel Pentium işlemcili, 1GB RAM ve HDD disk bulunan bilgisayarların en iyi dostu olması.
1gb ramda bu güzellikte kasma yoktu
En önemli etken arayüzüydü. Ama bence hala iyi bir işletim sistemi ve kullanmaya devam ediyorum.

Yazıyor zaten solda profil altında efsanesin unutmadın
En önemli etken arayüzüydü. Ama bence hala iyi bir işletim sistemi ve kullanmaya devam ediyorum.

Bir sorum daha var internet Explorer hala kullanılıyor mu?

1GB RAM'da bu güzellikte kasma yoktu.

Yazıyor zaten solda profil altında efsanesin unutmadın.

Bir sorum daha var internet Explorer hala kullanılıyor mu?

Google Chrome kullanıyorum hocam.

Windows 8.1 bence en iyisiydi. Fakat Microsoft da bir avuç gericinin sözünü dinleyip yeni arayüzünden vazgeçti. Windows 10'un ilk önizleme sürümlerinde daha iyiydi Windows 10. Keşke o sürümlerde fazla değişiklik yapılmadan günümüze gelseydi. Bence Microsoft, Windows 8.1'in arayüzünü terkederek en büyük hatasını yaptı.

Geri
Yukarı