Windows Hariç İşletim Sistemi Tavsiyesi

Maalesef ki exe dosyalarını kuramıyor. İnternetten indirilen çoğu şey exe kalıbında.

O zaman bu Linux gelmez bana. Bu çocuklar bu laptop dan sadece Zula ve ETS 2 oynuyorlardı. Tekrar Windows 10 denesem mi acaba? O kadar çok denedim ki bezdim artık. Başka hangi işletim sistemi olur?

O zaman bu Linux gelmez bana. Bu çocuklar bu laptopdan sadece Zula ve ETS 2 oynuyorlardı. Tekrar Windows 10 denesem mi acaba? O kadar çok denedim ki bezdim artık. Başka hangi işletim sistemi olur?

Windows 8.1 deneyin. Günümüz şartlarında en uygunu Windows 8.1.

Dosya Ekleri

• 20201228_035922.jpg
    20201228_035922.jpg
    149,4 KB · Görüntüleme: 37
Yukarıda Linux'ta sorun yaşarsın demiştim oyunlarda.
Nasıl hatalı 8.1 32 Bit?

Masaüstün de uygulama kısa yolu olur ya hani geri dönüşüm kutusunu tutup en sağ tarafa çekeyim diyorum. Çekip bırakınca sağ tarafa 2. kısayol geliyor taşıma yapamıyorum. Bir de şöyle bir şey var. Masaüstünde 4 tane klasör var diyelim, bir tanesine tık yapıyorum otomatik hepsini seçiyor ve boş yere tık yapınca dosyaları bırakmıyor takılı kalıyor.

Masaüstün de uygulama kısa yolu olur ya hani geri dönüşüm kutusunu tutup en sağ tarafa çekeyim diyorum. Çekip bırakınca sağ tarafa 2. kısayol geliyor taşıma yapamıyorum. Bir de şöyle bir şey var. Masaüstünde 4 tane klasör var diyelim, bir tanesine tık yapıyorum otomatik hepsini seçiyor ve boş yere tık yapınca dosyaları bırakmıyor takılı kalıyor.

HDD'ni HD sentinel ile bir kontrol eder misin?

Geri
Yukarı