Windows XP BIOS'ta görünmüyor

O zaman bilmiyorum donanımsal olabilir. :(

Şimdi fark ettim sorun ISO'dan değil CSM'i açtıktan sonra Boot Mode'yi Legacy yaptığımda hiç Windows flash belleği takmasamda Windows'a girerken de aynı şey oluyor. Bu sorunu nasıl düzelteceğim.
Uefi'ye aldığımda windows açılıyor. Legacyde hiç bir şey yapamıyorum.

Şimdi fark ettim sorun ISO'dan değil CSM'i açtıktan sonra Boot Mode'yi legacy yaptığımda hiç Windows flash belleği takmasamda Windows'a girerken de aynı şey oluyor. Bu sorunu nasıl düzelteceğim?
UEFI'ye aldığımda Windows açılıyor. Legacyde hiçbir şey yapamıyorum.

BIOS'tan legacy başlığı altındaki USB'yi seçtiğinize emin misiniz?

BIOS'tan legacy başlığı altındaki USB'yi seçtiğinize emin misiniz?

Primary Boot kısmında tüm USB'ler en yukarıda. Evimde XP CD'si buldum onda XP kurulum kısmına geliyor daha sonra tekrar aynı yer geliyor. Sorun sadece Legacy Mod'da oluyor. Kurulumda bir hata aldım BIOS'unu ACPL mi öyle bir şeye tam uyumlu değil diyordu kurulumda onu kapatın diyordu.

Primary Boot kısmında tüm USB'ler en yukarıda. Evimde XP CD'si buldum onda XP kurulum kısmına geliyor daha sonra tekrar aynı yer geliyor. Sorun sadece Legacy Mod'da oluyor. Kurulumda bir hata aldım BIOS'unu ACPL mi öyle bir şeye tam uyumlu değil diyordu kurulumda onu kapatın diyordu.

Fotoğraf atma imkanınız var mı başka bir telefondan?

Tekrar kuruluma giriyorum ozaman tekrar aldığımda atıcam.
2sinide.
1624044914818.jpg
2.jpg

Beyaz monitörlü resim bana ait değil ama sorun aynısı yanıp sönüyor çizgi. Ve hiç bitmiyor.
Tekrar kuruluma giriyorum ozaman tekrar aldığımda atıcam.

2.jpg

Beyaz monitörlü resim bana ait değil ama sorun aynısı yanıp sönüyor çizgi. Ve hiç bitmiyor.
Kurulumda F7 ye bastığımda o yanıp sönen çizgi ekranına dönüyor. Normalde Setup kısmına geçmesi lazımdı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı