"Windows'u etkinleştirin" yazısını kaldırmak zararlı mı?

Arkadaşlar KMS'yi kullanmak istemiyorum geçici de olsa bu çözümün sisteme herhangi bir zararı var mı?

Bu kodu bu konuda da gördüm.

Arkadaşlar ben zamanında Windows'u KMS ile etkinleştirmiştim ardından bu işlemin kötü olduğunu öğrenip etkinleştirmeyi kaldırdım. Şimdi Windows'u etkinleştir yazısı çıktı.

• @Echo off.
  • Taskkill /f /ım explorer.exe
  • explorer.exe
  • Exit

KMSpico kullanma daha ne olduğu belli değil arka da mining mi yapıyor, makineye virüs mü bulaştırıyor falan filan. Temiz kurulum yap, sonra ise internetten ucuza Windows ürün anahtarı al ve etkinleştir.

KMSpico tarafından üretilen lisansların genelde süresi vardır sizin lisansın süresi bitmiş gibi görünüyor. Temiz kurulum yapıp KMSpico'dan sistemi arındırıp uygun fiyat ile satılan lisans anahtarlarını alabilirsiniz.

Kanka biliyorum KMS'nin zararlı olduğunu bu kod zararlı mı? Bu kod Microsoft Forum ve Technopat'ta paylaşılmış o yüzden soruyorum.

Kod zararlı görünmüyor sadece görünüş amaçlı gibi duruyor etkinleştirmeden Windows'un tüm özelliklerini kullanamayabilirsin.

Yönetici olarak çalıştırmak gerekiyor kodu.

Kod:
@echo off
taskkill /F /IM explorer.exe
explorer.exe
exit

Kod şöyle olacak.
taskkill /f /ım explorer.exe
doğru bir kod değil.

+ olarak hiçbir sıkıntılı kod yok bunda.
Explorer.exe Görevi Sonlandır'dan sonlandırılmış gibi sonlandırıyor ve yeniden başlatıp çıkıyor.

Geri
Yukarı