Witcher 1-2 oynamadan Witcher 3 oynanır mı?

İlk oyunların özetlerini izlerseniz az da olsa anlarsınız hocam, ama tavsiyem W2’yi oynamanızdır. Hala oynanabilirliğini koruyan güzel bir oyundur kendisi. W1 için aynısını söyleyemiyorum maalesef.

The Witcher 1 ve 2'yi oynamadan The Witcher 3'e başladım ve hikaye anlamında sorun yaşamadım. Hatta ana hikayenin sonuna geliyorum ve hiç 'Anlamadım, ne oldu?' gibi şeyler söylemedim. İlk iki oyunu oynamak zorunlu değil.

Hocam bilmiyorum da ben şu an Witcher 1 oynuyorum gayet zevkli bir hikayesi var. 10 saati aştım. Oyun her şeyi ile 60 saatmiş ben komple her şeyiyle bitirmek istiyorum.

The Witcher 1 ve 2'yi oynamadan The Witcher 3'e başladım ve hikaye anlamında sorun yaşamadım. Hatta ana hikayenin sonuna geliyorum ve hiç 'anlamadım, ne oldu?' gibi şeyler söylemedim. İlk iki oyunu oynamak zorunlu değil.

The Witcher 1 ve 2'yi oynamadan The Witcher 3'e başladım ve hikaye anlamında sorun yaşamadım. Hatta ana hikayenin sonuna geliyorum ve hiç 'anlamadım, ne oldu?' gibi şeyler söylemedim. İlk iki oyunu oynamak zorunlu değil.

İlk oyunların özetlerini izlerseniz az da olsa anlarsınız hocam, ama tavsiyem W2'yi oynamanızdır. Hala oynanabilirliğini koruyan güzel bir oyundur kendisi. W1 için aynısını söyleyemiyorum maalesef.

Anlayacağını sanmıyorum, ilk oyunların hikayeleri hakkında videolar var izleyebilirsin.

Tamamdır teşekkür ederim en iyisi ben ilk oyunların özetini izleyip 3. oyuna başlayayım.

Ben direk 3.’den başladım. Anlamadığım ufak şeyler oluyor ama amacı tabii ki anlıyorsun. İlk oyunu oynamaya denedim ama berbattı... 2.’yi oynıyacak kadar vaktimde yoktu. İlk iki oyun hikayesi okunup 3. oynanabilir bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı