Witcher 3 ana karakterler nerede bulunur?

Öf, tekrardan canım çekti şu oyunu mesajlarınızı okuyunca. Ya 500 kere oynadım yeter artık diyorum hala ara sıra oynama isteği geliyor.
Hocam vallahi öyle oluyor 🤣 Ben de bu teçhizat konuları açılınca ayı okulunun şemalarını tamamladım. İnsanın gerçekten canı çekiyor😁
Hocam Mantikor zırhı, yanlış anlamadıysam Ayna Ustasının bilmecesini çözerken bir yerde. Ama daha detaylı bakmak lazım.
Hmm, eğer öyleyse bilmemem çok doğal :) Çünkü Hearts of Stone ek paketini nedense sevmedim ve kötü sonla bitirdim. Anladığım kadarıyla güçlü bir zırh sanırım. Bilmiyorum ama büyük ihtimalle o zırhı bulmaya uğraşmam.

Hocam vallahi öyle oluyor 🤣 Ben de bu teçhizat konuları açılınca ayı okulunun şemalarını tamamladım. İnsanın gerçekten canı çekiyor😁
Screenshot_2.png

Dayanamadım. ):

Hmm, eğer öyleyse bilmemem çok doğal :) Çünkü Hearts of Stone ek paketini nedense sevmedim ve kötü sonla bitirdim. Anladığım kadarıyla güçlü bir zırh sanırım. Bilmiyorum ama büyük ihtimalle o zırhı bulmaya uğraşmam.
Aynen ilginç bir zırh. Bulmaya çalışırım ama uğraşmam. Kedi ve ayı zırhları çok çekici geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı