Witcher 3 çok kötü

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yalnız Super Mario gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasındadır. Hani "Witcher 3 o kadar kötü ki, Erzurum bile ondan daha iyi" deseydin tutarlı olurdu.
Ya şakasına zaten. Üstte yazdım.

Arkadaşlar eleştiri nasıl yapılır örnek göstereyim.

-At sürme mekaniği yeterli değil, at sürdüğümü hissedemiyorum.
-Oyun içi diyaloglar yetersiz, bu yüzden sıkıcı geliyor.
-Oyun müzikleri çok kalitesiz, oyunun atmosferini iyi temsil edemiyor bu yüzden oyuna ısınamadım.
-Oyun benim zevklerimle uyuşmuyor.

Eleştiri böyle yapılır ve size hak verilir çünkü her insanın zevki farklıdır.

Çok kötü-iğrenç kitlesi-balon oyun diyenlere cevap bile vermeyin, onlar da zamanla eleştiri yapmayı öğrenecektir. Yaşlarının küçüklüğüne veya ahlaksızlıklarına verebilirsiniz.

Yalnız Super Mario gelmiş geçmiş en iyi oyunlar arasındadır. Hani "Witcher 3 o kadar kötü ki, Erzurum bile ondan daha iyi" deseydin tutarlı olurdu.

-Oyun müzikleri çok kalitesiz, oyunun atmosferini iyi temsil edemiyor bu yüzden oyuna ısınamadım.

Çok kötü-iğrenç kitlesi-balon oyun diyenlere cevap bile vermeyin, onlar da zamanla eleştiri yapmayı öğrenecektir. Yaşlarının küçüklüğüne veya ahlaksızlıklarına verebilirsiniz.
Bu oyun dünyada en çok nefret edilen oyunlardan birisi hater kitlesi fazla seveni de çok. Bir şey den çok nefret ediliyorsa o şeyin bu da o şeyin büyüklüğünü gosterir

Son düzenleme:

İşte eleştiri budur, teşekkür ederim.

Yalnız müzikler nasıl kötü?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Boş dememin sebebi konu eleştiri konusu değil, adam beğenmedi diye haterlık yapıp kötü diye konu açmış boş yapıyor işte 😀
Bir bu var bir de RDR2 var Allah'ı savunuyor gibi savunuyorlar anlamıyorum. İkiside zevklerime uymayan oyunlar, şimdi ben zevksiz biri oluyorum onlara göre.

Bir bu var bir de RDR2 var Allah'ı savunuyor gibi savunuyorlar anlamıyorum. İkiside zevklerime uymayan oyunlar, şimdi ben zevksiz biri oluyorum onlara göre.
Bu arkadaş direk kötüleyerek girmiş amacı linç yiyip etkileşim kasmak bu forumda çok olur bu. Normal eleştirirsen neyse ama bu farklı sevmeyebilirsin de sevmiyorum diye 50 bin kişiye bağırmaya gerek yok.

Ben RPG oyunları hiç sevmeme rağmen en beğendim seridir kendisi The Witcher serisi, açık söyleyeyim bende The Witcher 3'ün başlarında sıkılmıştım sonradan hikaye açılınca bayağı oyuna sardım dedim güzel oyunmuş tabii oyun bittikten sonra birde DLC'leri oynadım ki sonra dedim ne güzeli, efsane bir oyunmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı