Witcher 3 konsol Türkçe değil

şimdi de böyle bi hata aldım ama oyun açıldı ve oyun sanki ilk defa girmişim gibi DLC'leri aldığın için teşekkürler falan dedi ve dili ingilizce oldu. Ve verdiği bu hatada Tamam'a basınca oyundan attı
Ekran görüntüsü 2021-05-10 013051.png

Yükleme talimatları var onları atlarsanız hata alırsınız! Mesela bu sizde yüklü mü?
Download Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013 from Official Microsoft Download Center
yükledim ve olmadı hocam... Saat 21.00-22.00'den beri konsol ve mod kurmaya uğraşıyorum ve artık pes ediyorum. Her şeyi adım adım yapıp her seferinde bi hata alıyorum. Daha basit modları manuel olarak kurup oynayacağım artık yapacak bir şey yok.

Edit: Ben şimdi oyuna girdim ve mod olmadan sadece ini dosyasındaki komut ile çalıştırdım ve işe yaradı. Oyunda hata veren Console enabler dosyalarını X64 içinden silin. dsound.dll dosyasını ve plugins isimli klasörü atmıştınız. Sonra oyuna girin ve konsolu açtıktan sonra vereceğiniz komutların baş harfi büyük olsun, yani Ciri komutunda C harfi büyük olacak.

Son düzenleme:
Kodunuzun çalışmamasının sebebi büyük ihtimalle "Ciri'nin" C'sinin küçük olması hocam. Büyük şekilde yazıp tekrar deneyebilir misiniz?

Komutların hepsi değil ama bazı özel komutlar harf büyüklüğünü ve küçüklüğünü ayırt ediyor.
Örnek: Stoprain komutunda S harfi küçük olsa bile komutu alıyor ve fırtına kesiliyor.
Karakter komutlarında harf büyüklüğüne dikkat ediyor. Kedi gözü özelliğini açmak için bile büyük C kullanmak gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı