Witcher 3'te en çok zorlandığınız düşman hangisi oldu?

Spoiler olabilecek düşmanları önceden söyler veya sürprizbozan şeklinde yazarsanız sevinirim. Daha oynamayan arkadaşlar veya o bölüme gelmemiş olabilirler.

Selamlar herkese, sorum yukarıdaki gibi. Witcher 3 oynarken en çok hangi düşmanda zorlandınız?

Benimki:
Blood and Wine sonu yüce vampir dettlaff. Bayağı zorlamıştı 2-3 kez evrim geçirmesi zorlamıştı.

Hiçbiri zorlamadım bütün bosslara tek attım oyunda.

Oyunu en zor modda oynamama rağmen tüm yaratıkların yapacağı hareketleri ezberliyip seviyem düşük olsa bile öldürüyorum.

İyi bir oyuncu olmama rağmen oyunda neredeyse tüm bossları tekte geçtim.Öldüğüm 4 - 5 boss vardı biri Hearts of Stone'da,eline kürek alan tuhaf yaratık.Diğeri Yumruk Kavgalarının finalindeki ayı.Diğeri seviyemin çok üstünde bir griffin. En zorlayanı ise oyuun çok başlarında (7-9 seviye iken) girdiğim bir heyula savaşı

Blood and Wine DLC'sinin başlarında, Toussaint'a gelince hani yeraltına inmiştik, orada da bir Bruxa ile karşılaşmıştık. Heh! O lanet olası Bruxa işte.

Son düzenleme:
Gariban ben daha Keira'nın ayak işlerini yapacağım ve Ciri'yi bulacağım. Ancak o sicillere az buçuk sövmedim.
@Gojira keşke spoiler olarak işaretleseydin sürpriz bozan ile.

Tam hatırlamıyorum ama Buzul tarzı bir yere gidiyorduk yanlış hatırlamıyorsam kralın oğuluydu. Oraya giderken erken gitmişim 5 dakika kaya gibi bir şeyle uğraştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı