Witcher 3'te en güçlü kılıcın tam adı nedir?

Deva Bulmam

Decapat
Arkadaşlar additem komutuyla en güçlü kılıcı denemek istiyorum. Tam adı nedir? İnsan avcısı kılıcı bu arada canavarlar için olan değil.

Benim bildiğim Aerondight gümüş kılıcı.
İnsan için diyor hocam. Gümüş yaratıklar için.

Arkadaşlar additem komutuyla en güçlü kılıcı denemek istiyorum. Tam adı nedir? İnsan avcısı kılıcı bu arada canavarlar için olan değil.
TOUSSAINT KNIGHT'S STEEL SWORD olması lazım.

Hocam o canavarlar için.

Direkt additem(TOUSSAINT KNIGHT'S STEEL SWORD) yazsam olur değil mi?
Bilmiyorum hocam. Oyunda 175 saatim var ama hile menüsünü eşya almak için kullandığımı hatırlamıyorum. İnternetten idsine bakabilirsin belki id ile oluyordur.

Bilmiyorum hocam. Oyunda 175 saatim var ama hile menüsünü eşya almak için kullandığımı hatırlamıyorum. İnternetten idsine bakabilirsin belki id ile oluyordur.
Hocam sanırım en iyisi değil. ID'ye bakıp dediğinizi aldım ve hasarın azalacağını söylüyor şimdiki kılıca göre;
1674812293737.png

İnternetten bakınca Black Unicorn Relic Steel Sword adlı kılıç çıkıyor.
Bende baktım şimdi. Bu sitede TOUSSAINT KNIGHT'S STEEL SWORD yazıyor ama yanında crafted yazıyor. 745-911 damage %100 critic damage bonus diyor. Bu o değil. İdsini bulamazsan sitede yapmak için gerekenler de yazıyor. Arkadaşın dediği kılıca da bir bak ama ben bir kaç siteden baktım bu kılıcın crafted hali var hepsinde.

Bende baktım şimdi. Bu sitede TOUSSAINT KNIGHT'S STEEL SWORD yazıyor ama yanında crafted yazıyor. 745-911 damage %100 critic damage diyor. İdsini bulamazsan sitede yapmak için gerekenler de yazıyor. Arkadaşın dediği kılıca da bir bak ama ben bir kaç siteden baktım bu kılıcın crafted hali var hepsinde.
Craftlaması lazım. Toussaint knight's steel sword

Bunlar için özel demirciler vardı sanki. Hattori ve Kanlı Baron'un köyündeki demirci dövebiliyordu o kılıçları.

Yeni konular

Geri
Yukarı