WoW başlanır mı?

Hayretinalis

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, sitelerde WoW dragonflight'ın reklamını gördüm, ne zamandır başlamayı düşünüyordum, düşüncelerinizi merak ediyorum sizce başlanır mı bu kadar zaman sonra?

Yok sakın başlama gerek yok benim sana tavsiyem, private server var, biri vanilla diğeri de wrath of the lich king serverları bunun dışında WoW oynamana gerek yok. Birazdan sana serverların adlarını söylerim.

Merhaba, sitelerde WoW dragonflight'ın reklamını gördüm, ne zamandır başlamayı düşünüyordum, düşüncelerinizi merak ediyorum sizce başlanır mı bu kadar zaman sonra?

Başlanır tabii ki deneme sürümünü oynayın ilk severseniz alırsınız diğer paketleri. Ayrıca kur güncellemeside olmuştu geçen aylarda.

WoW circle sitesinden araştırabilirsin oradan ücretsiz şekilde oynarsın yenisi güzel değil ya Legion oyna ya da wrath of the lich, populasyona göre seçim yap.

Başlanır tabii ki deneme sürümünü oynayın ilk severseniz alırsınız diğer paketleri. Ayrıca kur güncellemeside olmuştu geçen aylarda.

Ben ilk çıktığı günden beri takip edip diğer ek paketleride inceledim, oyunu yapanlar wrath of the lich king'den sonra bıraktı, daha sonra çıkanlar popüler kültür ve çocuklar için geliştirdi oyunun kalitesi kalmadı ve dengesi bozuldu kitleye göre oyunun dengesini kurdular ve o zamanın oyuncuları oyunu bıraktı, zaten ilk WoW ve wrath of the lich king bu ikisi dışında oynamaya gerek yok bu anlattığım yılların tecrübesi.

Dosya Ekleri

• 333333.png
    333333.png
    50,4 KB · Görüntüleme: 150
WoW circle sitesinden araştırabilirsin oradan ücretsiz şekilde oynarsın yenisi güzel değil ya Legion oyna ya da wrath of the lich, populasyona göre seçim yap.

Ben ilk çıktığı günden beri takip edip diğer ek paketleride inceledim, oyunu yapanlar wrath of the lich King'den sonra bıraktı, daha sonra çıkanlar popüler kültür ve çocuklar için geliştirdi oyunun kalitesi kalmadı ve dengesi bozuldu kitleye göre oyunun dengesini kurdular ve o zamanın oyuncuları oyunu bıraktı, zaten ilk WoW ve wrath of the lich king bu ikisi dışında oynamaya gerek yok bu anlattığım yılların tecrübesi.

Hocam bu Metin2'lerim PvP serverı gibi bir şeymi

Y

Hocam bu Metin2'lerim PvP serverı gibi bir şey mi?

Alakası yok normal orijinal Server'dan farkı yok sadece sahibi blizard değil onun yerine Server'ı kontrol eden bir oluşum var onlarda Rus ama çok oyuncu var.
Metin2 gibi bir oyunu kıyaslamamak gerekli arada kalite ve içerik olarak kıyaslanmayacak güzellikle bir emek var. Metin2 gibi oyunlar amaçları para kazanmak bu oyunda para ile ilgili bir durum söz konusu değil herkes emeği ne kadarsa ona göre oyuncu, normalde aylık ödeme şeklinde işletilen oyun server masraflarından ötürü, bu adamlar ücretsiz şekilde sevdiğinden dolayı işletiyor.

Y

Alakası yok normal orijinal Server'dan farkı yok sadece sahibi blizard değil onun yerine Server'ı kontrol eden bir oluşum var onlarda Rus ama çok oyuncu var.
Metin2 gibi bir oyunu kıyaslamamak gerekli arada kalite ve içerik olarak kıyaslanmayacak güzellikle bir emek var. Metin2 gibi oyunlar amaçları para kazanmak bu oyunda para ile ilgili bir durum söz konusu değil herkes emeği ne kadarsa ona göre oyuncu, normalde aylık ödeme şeklinde işletilen oyun server masraflarından ötürü, bu adamlar ücretsiz şekilde sevdiğinden dolayı işletiyor.

Metin2, Knight Online gibi oyunlar ücretsiz şekilde insanı alıştırıp sonra da para vermeye mecbur bırakıyorlar, bu oyunda öyle bir durum söz konusu değil para ile güçlü olamıyorsun oyunun mantığı tamamiyle farklı, sen hiç oynamadıysan WoW vanilla ilk oyunu oynaman gerekli. Gerekli detayları sorarsan anlatırım.

Bir de ben seni daha önce WoW oynadığını düşünüyordum, hiç oynamadıysan WoW vvanilla oynamalısın. Orijinal server ya da private Server'a da bakabilirsin gerekli detayları aklına takılanları anlatırım ne yapman gerektiğini.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı