Elektronik Xbox 9.nesil gamepad - velocity Green 1760 TL

@patheticlwn İndirim günlük fırsat olarak sunuldu. Hatta yanlışım yoksa diğer günün yarısına da sarkıttılar. Yani ellerindeki stoğu bayağı yaktılar.

2023-09-30_18-31.png

Arkadaşlar kumanda elime ulaştı fakat Almanya, uae vs hangi ülkeden denersem deneyeyim kumandayı cihazlarıma kaydedemedim, garanti için nasıl kaydedebilirim bilen var mı?
Microsoft desteğe ulaşıp cihazımı 3 yıl süre ile kaydettirdim 😁

Son düzenleme:
Microsoft hesap kısmında cihaz ekle dedikten sonra, aşağıda hangi serial kodu gireceğinizi örnek olarak gösteriyor. Ayrıca Xbox Donaltılar yükleyip güncellemeyi unutmayın. Bana da iki gün önce ulaştı. Şu an sorunsuz kullanıyorum. İstiyorsanız gamepad test sitelerinden ölü bölge vb. kontrolü yapın. Sorun varsa Amazon iade kabul edecektir.

Son düzenleme:
Microsoft hesap kısmında cihaz ekle dedikten sonra, aşağıda hangi Serial kodu gireceğinizi örnek olarak gösteriyor. Ayrıca Xbox donaltılar yükleyip güncellemeyi unutmayın. Bana da iki gün önce ulaştı. Şu an sorunsuz kullanıyorum. İstiyorsanız gamepad test sitelerinden ölü bölge vb. kontrolü yapın. Sorun varsa Amazon iade kabul edecektir.

@Berke Metin @26318
Bende bugün elime ulaştı. İçinden Game Pass kodu çıktı mı acaba bende çıkmadı da ve bende 19.09.2023'te garanti başlamış gözüküyor ve 2 yıllık.

Gamepass kodu olayını bilmiyorum. Büyük ihtimalle öyle bir şey vaat etmiyor. Kutu içeriğine pek bakmadım.

Geri
Yukarı