Xbox GamePass ile 14 Gün Ücretsiz Forza Horizon 4

B Experience

Hectopat
Yer
Trakya
Daha fazla  
Meslek
Kimyager
Profil Kapağı
1521966622
Microsoft Store üzerinden gördüğüm kadarıyla 14 gün süre ile ücretsiz olarak GamePass alabiliyoruz.

1-) Bu GamePass ile bilgisayar üzerinden Forza Horizon 4 oyununa erişim sağlayabiliyor muyuz?
2-) Ücretsiz deneme süresi bittikten sonra şu an geçerli olan %90 indirim ile 5.90 ₺ ile mi ücretlendirileceğim yoksa 59.90 ₺ ile mi ücretlendirileceğim?
3-) GamePass'in sunduğu Forza oyunu Standart Edition mı?

1- Kısıtlama olmadan Game Pass'i kullanabiliyorsun.
2- En önemlisi 14 Gün sonra 5.90 Lira kampanyası devam etmeyebilir.
3- Evet, Standart Edition. Car Pass ve Expansion Pass geçerli değil.

Cevaplar için teşşekkürler, sistem 2. sorum için gerekli uyarıyı yapıyormuş bilmeyenler için doğru bilgiyi vereyim, 14 günlük ücretsiz deneme sürümünü aktif ederseniz bir sonraki ay 59,90 ₺ ücretlendirmesi geçerli oluyormuş.

Bende 14 gün ücretsiz kullanmak yerine, 30 gün için 6 ₺ ödemeyi tercih ettim.

Cevaplar için teşşekkürler, sistem 2. sorum için gerekli uyarıyı yapıyormuş bilmeyenler için doğru bilgiyi vereyim, 14 günlük ücretsiz deneme sürümünü aktif ederseniz bir sonraki ay 59,90 ₺ ücretlendirmesi geçerli oluyormuş.

Bende 14 gün ücretsiz kullanmak yerine, 30 gün için 6 ₺ ödemeyi tercih ettim.

Hocam merhaba. Ben de 14 gün deneme sürümünü aktif edeceğim, sonrasında 1 ay 6₺ olarak devam ederim diye düşünmüştüm. Siz denediniz mi nasıl oluyor? Bir kaç yerde okuduğum kadarıyla 14 günü aktif ettikten sonra ödemeleri iptal edince tekrar 1 ay 6₺ olarak gözüküyormuş. Siz ne yaptınız acaba yazarsanız ona göre kullanacağım.

Hocam merhaba. Ben de 14 gün deneme sürümünü aktif edeceğim, sonrasında 1 ay 6₺ olarak devam ederim diye düşünmüştüm. Siz denediniz mi nasıl oluyor? Bir kaç yerde okuduğum kadarıyla 14 günü aktif ettikten sonra ödemeleri iptal edince tekrar 1 ay 6₺ olarak gözüküyormuş. Siz ne yaptınız acaba yazarsanız ona göre kullanacağım.
14 günlük deneme sürümünü aktifleştirirseniz, 1 aylık 6₺ olarak kullanamıyorsunuz. 14 günlük deneme sürümünden sonra yüksek bir fiyata yükseliyor. Kaç olduğunu şuan hatırlamıyorum. Ben 1 aylık 6₺ şeklinde kullanmıştım.

14 günlük deneme sürümünü aktifleştirirseniz, 1 aylık 6₺ olarak kullanamıyorsunuz. 14 günlük deneme sürümünden sonra yüksek bir fiyata yükseliyor. Kaç olduğunu şuan hatırlamıyorum. Ben 1 aylık 6₺ şeklinde kullanmıştım.

1 aylık aldım hocam fakat aynı fiyattan 1 ayın üzerine ekleme yapabiliyor muyuz?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı