Xbox kolu 2. el çıktı, iade etmiyorlar

N11'den Xbox Wireless Controller sipariş vermiştim. Geldiğinde içinden batarya çıkmadı ve gelen kol 2020 malıydı. 2.el gönderdikleri için iade etmek istedim ama sonra N11 satıcısı kutu yırtık bahanesi attı. Eğer ben 2. el isteseydim sarı siteden alırdım.

Platformlar arasında hem tüketici hem de satıcı taraflı politikalar açısından gördüğüm en berbat e-ticaret platformlarından birisi N11 asla ve asla alışveriş yapmam ve yapılmasınıda tavsiye etmediğim bir platform, site hiçbir türlü aracılık sağlamıyor. Maalesef tüketici hakem heyeti ile uğraşacaksınız iade sağlanmıyorsa. Ve tekrardan dile getiriyorum asla karalamak veya zedelemek gibi bir amacım yok sadece tavsiye etmiyorum. Aynı satıcıyı farklı platformlarda bulup oradan almak daha akıllıca bir hareket olacaktır.

Xbox Elite 2'ler dışında kendi bataryası yok ayrıyeten satılıyor sadece kutudan pil çıkıyor.
Üstünün tozlu gelmesinin sorunu ise dünya çapında olan bir fabrikasyonda meydana gelen bir hata bir sorun teşkil etmiyor.
2020 ise konsolun piyasaya çıktığı tarih.
2. el olduğun kanısına sadece bunlardan vardıysanız hatalısınız...

Xbox gamepad içinden batarya çıkmaz. Ayrıca 2020 olduğunu ürünün seri numarasından öğrendiyseniz normal. Bazılarında seri numarası hatası oluyor. Microsoft desteğine yazınca garanti süresini düzeltiyorlar.
9.nesil aldım barkotu okuttuğumda 2020 yılında başlamış garanti 2021 de bitmiş zaten 1 tuşta çizik vardı ve yanlış yazmışım duracell 2AA pil çıkıyor çünkü bir kol daha aldım ve sorunu yoktu

Son nesil almadıysan yılı normal ve batarya çıkmıyor zaten arkadaşların dediği gibi. Boş aksiyon yaşıyorsun gibi geldi bana.
9.nesil aldım barkotu okuttuğumda 2020 yılında başlamış garanti 2021 de bitmiş zaten 1 tuşta çizik vardı ve yanlış yazmışım duracell 2AA pil çıkıyor çünkü bir kol daha aldım ve sorunu yoktu

Xbox Elite 2'ler dışında kendi bataryası yok ayrıyeten satılıyor sadece kutudan pil çıkıyor.
Üstünün tozlu gelmesinin sorunu ise dünya çapında olan bir fabrikasyonda meydana gelen bir hata bir sorun teşkil etmiyor.
2020 ise konsolun piyasaya çıktığı tarih.
2. el olduğun kanısına sadece bunlardan vardıysanız hatalısınız...

9.nesil aldım barkotu okuttuğumda 2020 yılında başlamış garanti 2021 de bitmiş zaten 1 tuşta çizik vardı ve yanlış yazmışım Duracell 2AA pil çıkıyor çünkü bir kol daha aldım ve sorunu yoktu

9.nesil aldım barkotu okuttuğumda 2020 yılında başlamış garanti 2021 de bitmiş zaten 1 tuşta çizik vardı ve yanlış yazmışım Duracell 2AA pil çıkıyor çünkü bir kol daha aldım ve sorunu yoktu

Kutuda bandrol var mıydı? Tuşta çizik olması da olağan bir durum. Geçen sene arkadaşıma hediye olarak aldım, analoğu arızalıydı. Microsoft'a yazdık, ürünü yolladık ve tamir etmeden sıfır ürün gönderdiler.

Siz de Microsoft'a ulaşıp sorun. Ürün dediğiniz gibi ikinci el ise sistemden görürler. Elinizde kanıt olmuş olur.

O zaman kesinlikle kullanılmış ürün satmışlar size. Bu bilgi yeterli bence haklı olduğunuzu ispat etmek için THH'ye başvurun kesinlikle kazanırsınız.

Kutuda bandrol var mıydı? Tuşta çizik olması da olağan bir durum. Geçen sene arkadaşıma hediye olarak aldım, analoğu arızalıydı. Microsoft'a yazdık, ürünü yolladık ve tamir etmeden sıfır ürün gönderdiler.

Siz de Microsoft'a ulaşıp sorun. Ürün dediğiniz gibi ikinci el ise sistemden görürler. Elinizde kanıt olmuş olur.

Microsoft'a sormasına gerek yok hocam zaten seri numarasını girince garantisinin dolduğunu görmüş arkadaş. Ben 2 hafta önce aldım mesela girince garantisi yeni başladı ve hatta 3 yıl garantili görünüyor.

Son düzenleme:
O zaman kesinlikle kullanılmış ürün satmışlar size. Bu bilgi yeterli bence haklı olduğunuzu ispat etmek için THH'ye başvurun kesinlikle kazanırsınız.

Microsoft'a sormasına gerek yok hocam zaten seri numarasını girince garantisinin dolduğunu görmüş arkadaş. Ben 2 hafta önce aldım mesela girince garantisi yeni başladı ve hatta 3 yıl garantili görünüyor.

Bazılarında problem oluyor. Garanti süresi başlamış olarak görünüyor. Kronik bir sorun yani. Microsoft'a faturaları gönderince düzeltiyorlar ve garanti süresini sıfırdan başlatıyorlar. Bu sorun çok yaşanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı