Xbox One S PUBG performansı

Makaleler
1
Selamlar. Ben PC toplayacaktım vazgeçtim. Şimdi konsol alacağım Xbox One S almayı düşnüyorum. PUBG, Forza Horizon 4 oynayacagım Forza Horizon 4'ü izledim kasmıyordu. Ama PUBG'den şüphe duyuyorum. Size Xbox One S'de PUBG kasar mı?

Not=Birazcık kassa sıkıntı değil. Ama abartı kasıyorsa sıkıntı.

Aranızda oynayanlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar. Ben PC toplayacaktım vazgeçtim. Şimdi konsol alacağım Xbox One S almayı düşnüyorum. PUBG, Forza Horizon 4 oynayacagım Forza Horizon 4'ü izledim kasmıyordu. Ama PUBG'den şüphe duyuyorum. Size Xbox One S'de PUBG kasar mı?

Sana şöyle bir şey diyeyim ;Konsollarda Oyun kasmaz :D

Konsollar sabit FPS alır. Bu arada Forza Horizon 4'te kasmayan bir cihaz PUBG'de hiç kasmaz.

Peki grafiksel anlamda sorun yaşar mıyım? Bir forumda X box One'da PUBG 5 FPS'ye kadar düşüyormuş. Ondan meraklanmıştım biraz ama sağ olun geçti.

Oyunun akıcı olması için bazen grafikleri birkaç saniyeliğine düşürür. Tabi bu düşük bir ihtimal saniyelik anlar. Çok kötü bir şey değil yani sorun yaşamazsınız.
Xbox One serisinde S ve X modellerinde FPS drop yaşamazsın.

Aynen

Hocam bende Xbox One var normal versiyon. Oyun bende yüklü kasma yok fakat PC kadar zevki yok. Pek çok iyi oyuncular PC tarafında bu tip oyunlar klavye ve mouse olmadan tat vermiyorlar. Forza için biçilmiş kaftan. One ve S modeller oyun olarak aynıdır. X daha üst seviyedir.

Hocam bende Xbox One var normal versiyon. Oyun bende yüklü kasma yok fakat PC kadar zevki yok. Pek çok iyi oyuncular PC tarafında bu tip oyunlar klavye ve mouse olmadan tat vermiyorlar. Forza için biçilmiş kaftan. One ve s modeller oyun olarak aynıdır. X daha üst seviyedir.

Sizce klavye mouse desteği PUBG'ye gelir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı