Xbox One X alınır mı?

• Konuyu başlatan eep
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 906
Konuyla alakasız ama size bir sorum olacak. Xbox One S sahibiyim kontrolcünün sol analoğu hafif içeri göçtü garantiye göndersem düzeltilir mi? Kullanıcı hatası değil zamanla olmuş bir bozulma ama garanti dışında kalır mı?
Garanti dışı kalmaz ve evet garantiye götürürsen sana ya yeni kol verirler ya da tamir ederler.

Bu arada arkadaşa önerim Xbox Series S almasıdır daha geçenlerde ikinci el 3.750 TL'ye satılırken gördüm. Aklınızı çelmek istemem ama yeni Xbox özel oyunlarının bir çoğu Xbox One nesline gelmeyecek onun için isterseniz biraz daha bekleyip yeni nesil konsolların fiyatının düşmesini bekleyebilirsiniz.
Garanti dışı kalmaz ve evet garantiye götürürsen sana ya yeni kol verirler ya da tamir ederler.
Cevabınız için teşekkürler hocam.

Hocam bu fiyata Xbox Series S satılacak. Bence herkesi uyarın kimseyi kandıramasın.
Hocam dış ülkeden getirip burada satıyorlar o fiyata olması normal zaten satanlar açıkça dış ülkeden aldıklarını ve cihazın garantisinin Amazon gibi sitelerden olduğunu söylüyor.

Bu imkansız bir fiyat hocam. Bu konsol bu fiyata satılırsa PS5 dijital 4500, PS5/Series X 5500 civarlarına satılır, ki bu da imkansız.

İndirimde 4499TL Series S, Series X 7.499 TL.

Hocam stoklar bitince fiyatlar yenilenecek deniyor.
Hocam PS5 ve Xbox Series X'in 7.400₺ fiyatında satılacağı söyleniyor. Abartmayalım lütfen.

Hocam PS5 ve Xbox Series X'in 7.400₺ fiyatında satılacağı söyleniyor. Abartmayalım lütfen.

Ben de onu diyorum zaten, Series S 3400 TL'ye satılırsa PS5 Dijital 4500-5000 arasına, Series X ve PS5 5500-6000 TL arasına satılmalı bu nedenle o fiyata inemez.

Şu an Series X fiyatı 8300'den 7500'e, Series S ise 5400'den 4500'e inmiş durumda fakat bunlar Microsoft tarafından tavsiye edilen satış fiyatları değil. Sony PS5 diskli ve dijital sürümü ne kadardan açıklarsa Microsoft da o fiyata indirir gerekirse fiyatları. Ama dediğim gibi X ve PS5 7500 TL olursa PS5 Dijital 6000-6500, Series S ise şu an olduğu 4500 TL'ye satılır.

Ben de onu diyorum zaten, Series S 3400 TL'ye satılırsa PS5 dijital 4500-5000 arasına, Series X ve PS5 5500-6000 TL arasına satılmalı bu nedenle o fiyata inemez.

Şu an Series X fiyatı 8300'den 7500'e, Series S ise 5400'den 4500'e inmiş durumda fakat bunlar Microsoft tarafından tavsiye edilen satış fiyatları değil. Sony PS5 diskli ve dijital sürümü ne kadardan açıklarsa Microsoft da o fiyata indirir gerekirse fiyatları. Ama dediğim gibi X ve PS5 7500 TL olursa PS5 dijital 6000-6500, Series S ise şu an olduğu 4500 TL'ye satılır.

Hocam ben ilk fiyatını 4.500 sanmışım bir ara :) her konsollarda 900₺'lik indirim yapılacağı söyleniyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı