Xbox Series S almaya değer mi?

yaw kardeşim bütün postlarını okudum , hepsinde aynı şeyleri yazmışsın . Sürekli internet hızından bahsetmişsin , seyehat ediyorum demişsin bu işleri geç oyun indirmekte falan problem yaşamazsın ben 16mps internet ile sürüce oyun indirdim bir problem olmadı.Gelelim ps5 ps5 diyorsun her oyuna vericek 700 TL paran varsa buyur al kardeşim , alacağın konsol Series S 'dir , bak konsol diyorum oyunu açıyorsun oynuyorsun kapatıyorsun , gidip 700 tl vermiyorsun anladın mı :) Hayır bir de demişsin kesin alıcam demişsin şimdi de series x e falan dönmüşsün anlamadım seni de dostum.
Herkesin ayrı bir fikri var ve bu fikirler caydırıcı ve etkili fikirler. Düşününce almışken en iyisini almak en mantıklısı olur diye düşündüm. Ayrıca Blu-Ray yuvasının olması da benim için avantaj olabilir. Oyunları takaslarken büyük avantaj bu. Bütçe konusunda sıkıntım yok. 4 konsolun hepsini alabilirim fakat almışken mutlu edecek bir konsol almak istiyorum.

Herkesin ayrı bir fikri var ve bu fikirler caydırıcı ve etkili fikirler. Düşününce almışken en iyisini almak en mantıklısı olur diye düşündüm. Ayrıca Blu-Ray yuvasının olması da benim için avantaj olabilir. Oyunları takaslarken büyük avantaj bu. Bütçe konusunda sıkıntım yok. 4 konsolun hepsini alabilirim fakat almışken mutlu edecek bir konsol almak istiyorum.
Bütçe sıkıntın yoksa PS5.

A
Xbox'ın sahip olduğu firmaların oyunları ilginizi çekiyorsa Xbox Game Pass cidden güzel bir abonelik sistemi. Özellikle Bethesda oyunlarının onlarda olması çok iyi. Ama mesela Ubisoft, EA vb. firmaların oyun fiyatları ikisinde de aynı.

RDR2'yi öyle oynattığından emin misiniz?
aslında tam emin değilim ama ps5 ve xbox series x rdr2yi 4k 30fpste oynatıyor. Bende kendimce 1080p 60fps oynatır diye düşünmüştüm ki youtube da bir karşılaştırma videosu buldum. Yanlış hatırlamıyorsam o civarda oynatıyordu ama geçmişime falan baktım videoyu bulamadım yoksa atardım.

Yazdığım PS5 artıları ve eksileri bölümünde yazdığım mesaj nedeniyle cevap veremedim arkadaşa kusura bakmayın.
Bu sizin kendi kararınız oyunlara para verirseniz PS5 veya yılda 2 kez oyun alırsınız bence sonra kardeşlik yaparsınız yılda 2 tane AAA oyun PS+ dan gelse oyun yetiştirebilirsiniz bence ama Xbox alınca hiç oyun almayacaksınız diye bir şey yok onda da parası neyse vereceksiniz ama Gamepass çok önemli bir şey şimdi bir Gamepass kütüphanesine bir bakın oynayacağınız oyunları seçin sıkılma sürenizi hesaplayın iş biter.

Geri
Yukarı