Xbox Series S almaya değer mi?

Öyle yorumlar gelmiş ki beni tekrardan caydırdınız. En iyisi biraz daha beklemek olacak sanırım. Hayatım boyunca asla bu kadar kararsız kalmamıştım.

Öyle yorumlar gelmiş ki beni tekrardan caydırdınız. En iyisi biraz daha beklemek olacak sanırım. Hayatım boyunca asla bu kadar kararsız kalmamıştım.
Ben de senin gibi düşünüyordum PS mi XBOX mı diye fazlaca konu açtım konulara baktım artı ve eksileri değerlendirdim ve PS almaya karar verdim sende tüm artıları gözden geçir. Xbox Series S bir kaç yıl sonra eskir bunu düşün diğerlerini de bak araştır ben 40 dk sonra sana anlatırım şimdi dersim başlıyor.

Ben de senin gibi düşünüyordum PS mi XBOX mı diye fazlaca konu açtım konulara baktım artı ve eksileri değerlendirdim ve PS almaya karar verdim sende tüm artıları gözden geçir. Xbox Series S bir kaç yıl sonra eskir bunu düşün diğerlerini de bak araştır ben 40 dk sonra sana anlatırım şimdi dersim başlıyor.
Bence S değil X daha iyi. Hem PS 5 karşısında hemde S karşısında. Çünkü DVD ve Pass olayı çok iyi. Ayrıca PS oyunları bir dünya para. Özellikle TLOF 2 sonu çok saçmaydı.

Bence S değil X daha iyi. Hem PS5 karşısında hem de S karşısında. Çünkü DVD ve Pass olayı çok iyi. Ayrıca PS oyunları bir dünya para. Özellikle The Last of Us: Part 2 çok saçmaydı.
Performans konusunda, Dualsense konusunda ve başka birçok konuda da PS5 daha iyi. DVD'den kastınızı anlayamadım.

Geri
Yukarı