Xbox Series S beklenir mi?

Yakin zamanda PC'mi sattim. Series S'i mi bekleyip alayim, yoksa Xbox One S, Xya da PS4 mü?

Saçmalama tabii ki series s i bekle. 10 yıllık konsola para verme artık. Ben konsolcu değilim ama series s i çok merak ediyorum araştırıyorum sanırım alacağım. Birkaç istediğin özellik eğer direk varsa belki PC mi satar X bile alırım. PC'yi sadece CS:GO için kullanıyorum.

Şimdi eğer ki paran varsa bekle derim ama ben sırf 512 GB SSD ile gelecek diye gidip One X aldım 1TB yanında 2 Controller uyguna geldi kaldı ki 2 sene çıkmaya devam edecek One X'e bu oyunlar. Yani beklenir ama dediğim gibi eğer pes FIFA Mortal Kombat vs. atıyorsan arkadaşlarınla(atmıyorsan salla bunu) 2. Controller 1k+ ek depolama 750 vs. tutsa 2K'ya yakın cebinden para çıkacak :) göz önünde bulundur derim dostum.

Şimdi eğer ki paran varsa bekle derim ama ben sırf 512 GB SSD ile gelecek diye gidip One X aldım 1TB yanında 2 Controller uyguna geldi kaldı ki 2 sene çıkmaya devam edecek One X'e bu oyunlar. Yani beklenir ama dediğim gibi eğer pes FIFA Mortal Kombat vs. atıyorsan arkadaşlarınla(atmıyorsan salla bunu) 2. Controller 1k+ ek depolama 750 vs. tutsa 2K'ya yakın cebinden para çıkacak :) göz önünde bulundur derim dostum.

Dostum selam. FIFA veya pes oynacağım diyelim oyuna girip benim gibi evinden maç arayan herhangi biriyle maç oynayabiliyor muyum? Konsolum yok bilmiyorum.

Yakin zamanda PC'mi sattim. Series S'i mi bekleyip alayim, yoksa Xbox One S, X ya da PS4 mü?

Ustam, eğer imkanın olursa Series X al. 4K yok olsa da daha iyi bir konsol sonuçta, yıllarca gidecek. Sadece çözünürlüğü değil konsol müthiş bir şey yani PS5'den bile %25 falan daha güçlü. İşte imkanın varsa.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı