Xbox Series S mi almak mantıklı yoksa Xbox Series X mi?

Kuscudayi

Hectopat
Elimde RX580 R5 2600 8 GB RAM'li bir sistem var gayet iyi iş görüyor. Series s alsak depolamayı genişletmek istersek 220€ gibi bir fiyat daha ödeyeceğiz konsol kadar bir parada 1TB'lık SSD'ye vermek mantıksız geliyor. Geriye dönük uyumlu oyunları da oynamak istiyorum ama çoğu dijital versyonda yok ayrıca diskli oyun alarak depolamadanda tasaruf edebiliriz. İkisinede az çok bütçem yetiyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Elimde RX580 R5 2600 8 GB RAM'li bir sistem var gayet iyi iş görüyor. Series s alsak depolamayı genişletmek istersek 220€ gibi bir fiyat daha ödeyeceğiz konsol kadar bir parada 1TB'lık SSD'ye vermek mantıksız geliyor. Geriye dönük uyumlu oyunları da oynamak istiyorum ama çoğu dijital versyonda yok ayrıca diskli oyun alarak depolamadanda tasaruf edebiliriz. İkisinede az çok bütçem yetiyor. Siz ne düşünüyorsunuz?

Series X alın, eski oyunların kutulusunu daha uyguna alabilirsiniz.

Düzenleme: Gelmişler bile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bütçe varsa Series X tabii ki.

Eğer Series X ile S arasında bulunan fiyat farkını verebilecekseniz Series X alın.

Hem Game Pass, hem eski oyunların desteği ile bir sürü oyun var karşınızda.

(Şimdi"Bırak Xb*k'u git PS al" diyen tayfa gelmeden önce)

Series X alın, eski oyunların kutulusunu daha uyguna alabilirsiniz.

Düzenleme: Gelmişler bile.
Geldi bile PS5 al diyenler. ( Mesajı düzenlemişsin zaten. )

Eğer PS5 Oyunlarının bağımlısıyım, ucuza oyun oynamak derdim değil PS5 oyunu olsun yeter diyorsan PS5 alabilirsin. Ama Xbox sana daha ucuza daha çok oyun sunuyor. Bu arada sadece bir öneri. Yoksa tavsiyem Xbox. Zaten bir sürü oyun stüdyosu satın aldı önümüzdeki senelerde Exc. oyun olarak büyük adımlar atacağını düşünüyorum Xbox'ın.

Yeni konular

Geri
Yukarı