Xbox Series S mi PS 4 Pro mu?

Sekiro yakında gamepass'e eklenicek.
2000 TL’lik Xbox One’da da Sekiro çalışıyor. Series S’in savunulacak tarafı ne anlamış değilim.

Öyle bir iddiam olmadı. Sonuç olarak grafik gücü bakımından PS4 Pro mu daha güçlü Xbox Series S mi?
İnsanlarla dalga geçmeden önce kendinize bir bakın.
Her türlü series s daha güçlü be kanka.

Bu ne saçma bir argümandır ya? O oyun PS4'te de oynanıyor ise nasıl Xbox tarafında “gow'a karşılık” bir oyun oluyor?

Öncellikle Sekiro Game Pass'e eklenecek ben onu yazarken GoW'dan vazgeçip Xbox'da farklı oyunlar oynayabilirsin GoW'dan vazgeçmek sana bir şey kaybettirmez aksine kazandırır 2028'e kadar garanti oyun açacak bir konsol edinirsin manasında yazdım.

Helikopter PS4 Pro'yu Series S yerine tercih etmek dünyanın en saçma şeyidir.

Series S’e 2028’e kadar oyun çıkacağı kesin bir olay değil. Güç açısından yetersiz olduğu şimdiden görülebiliyor. 2 yıl sonra birsürü yapımcı Series S ile uğraşmayacaktır. Ciddi güçsüz kalacak çünkü. Kendi yaptığın oyun da bile şimdiden 30 fps veriyor. Konsol almaktaki bir numaralı sebep bir çok kişi için Mk fifa atmaktır doğru ama, 3. Parti hikaye oyunları değil 1. Partiler çok çok daha önemli konsol alımında. Yoksa gider pc alırım özel oyun yoksa. Xbox’ın yıllardır bunu yapıyor şunu yapıyor şöyle oyunlar çıkacak diye bahsedilmesinden hiç bir şey olmadığından dolayı sıkıldım. Konsol niye alırsın oyunlar için e ps’in oyunları Xbox’tan çok daha iyi( genel kitleye bakarak). Her hikaye oyunu seven insanın oynaması gereken oyunlar Sony exc oyunları. Bu yüzden ben olsam ps4 slim alıp özel oyunları oynayıp satıp series s’e geçerdim, bir iki sene daha yeni nesil oyunları oynayabilmek için.

Evet 2000 TL'lik Xbox One'da da çalışıyor ancak ona yeni oyun çıkmayacak.
Ya arkadaş sekiro konuşuyorduk hani nereden atladın xone’na yeni nesil oyun çıkmayacağı konusuna? Sekiro özel oyun olmadığı için xbox’da oynayın diyorsunuz ama oyun ps’de de var yani nasıl bir kafa bu ya? Vallahi yordunuz nedir bu xbox sevdanız anlamadım.

Series S’e 2028’e kadar oyun çıkacağı kesin bir olay değil. Güç açısından yetersiz olduğu şimdiden görülebiliyor. 2 yıl sonra birsürü yapımcı Series S ile uğraşmayacaktır. Ciddi güçsüz kalacak çünkü. Kendi yaptığın oyun da bile şimdiden 30 fps veriyor. Konsol almaktaki bir numaralı sebep bir çok kişi için Mk fifa atmaktır doğru ama, 3. Parti hikaye oyunları değil 1. Partiler çok çok daha önemli konsol alımında. Yoksa gider pc alırım özel oyun yoksa. Xbox’ın yıllardır bunu yapıyor şunu yapıyor şöyle oyunlar çıkacak diye bahsedilmesinden hiç bir şey olmadığından dolayı sıkıldım. Konsol niye alırsın oyunlar için e ps’in oyunları Xbox’tan çok daha iyi( genel kitleye bakarak). Her hikaye oyunu seven insanın oynaması gereken oyunlar Sony exc oyunları. Bu yüzden ben olsam ps4 slim alıp özel oyunları oynayıp satıp series s’e geçerdim, bir iki sene daha yeni nesil oyunları oynayabilmek için.
Series s'in 2028'e kadar oyunları destekleyeceği kesin bir olay yeni konsolların 2028'de çıkacağı sızdırıldı Alan Wake 2 gibi 1080p 60 fps için 3070 isteyen oyunu 2k 30'da açan bir konsol bu düşündüğünüz kadar güçsüz değil.

60 fps vermesede 30 fps çok rahat nesil sonuna kadar verir.

Series s'in 2028'e kadar oyunları destekleyeceği kesin bir olay yeni konsolların 2028'de çıkacağı sızdırıldı Alan Wake 2 gibi 1080p 60 fps için 3070 isteyen oyunu 2k 30'da açan bir konsol bu düşündüğünüz kadar güçsüz değil.

60 fps vermesede 30 fps çok rahat nesil sonuna kadar verir.
Bu konsolun gücü ile alakalı değil konsollara optimize çıkması ile alakalı.

Ya arkadaş sekiro konuşuyorduk hani nereden atladın xone’na yeni nesil oyun çıkmayacağı konusuna? Sekiro özel oyun olmadığı için xbox’da oynayın diyorsunuz ama oyun ps’de de var yani nasıl bir kafa bu ya? Vallahi yordunuz nedir bu xbox sevdanız anlamadım.
Peki sizin PS sevdanız nedir? Neden birkaç exculesive oyun için eski nesil konsol öneriyorsunuz?

Sekiro yakında Game Pass'e eklenecek.

Her türlü Series S daha güçlü be kanka.

Az önce 2 kat daha güçlü demiştin. Ben işlemci RAM vs değinmedim. Sadece grafik işleme gücünün daha iyi olduğuna değindim. Ayrıca görmediysen tekrar bak istersen Series S tavsiye ettim PS4 Pro değil. 2016 çıkışlı konsol ile 2020 çıkışlı aynı güçteki konsoldan tabii ki 2020 olanı daha önde olacak. Zaman ilerledikçe güç tüketimi maliyet azalıyor.
Konuyu açan arkadaş: Özel oyun oynamayacaksan ve 4K TV sahibi değilsen PS4 Pro alma. Series S+Game Pass uzun süre seni götürecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı