Xbox Series S vs. PS4

ardauluc

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, bu sıralar kendime bir oyun konsolu almayı duşünüyorum. Halihazırda GTX 1060'lı bir sistemim var ancak hep bir konsol arayışı içerisindeydim. Sizlere sorum sizce Xbox Series S mi PS 4 mü geleceğe dönük bir konsol istiyorum. Artık PC eskimeye başladı. Hala çıkacak her oyunu açar ancak ful ayarlarda açamaz, PlayStation exc oyunları ilgimi çok çekiyor. God of War, Last of Us, Spider-Man altı üstü birkaç oyun ancak yine de iyi oyunlar Xbox platformunun oyun kısmında ne kadar kıt olduğunu biliyorsunuz hala ortada. Halo bile yok ancak Game Pass sistemi var PS oyunlarının da fiyatları malum e ama bir de ortalamanın üstü bir PC'ye sahibim Xbox oyunları oynatan.

Selamlar, bu sıralar kendime bir oyun konsolu almayı duşünüyorum. Halihazırda GTX 1060'lı bir sistemim var ancak hep bir konsol arayışı içerisindeydim. Sizlere sorum sizce Xbox Series S mi PS 4 mü geleceğe dönük bir konsol istiyorum. Artık PC eskimeye başladı. Hala çıkacak her oyunu açar ancak ful ayarlarda açamaz, PlayStation exc oyunları ilgimi çok çekiyor. God of War, Last of Us, Spider-Man altı üstü birkaç oyun ancak yine de iyi oyunlar Xbox platformunun oyun kısmında ne kadar kıt olduğunu biliyorsunuz hala ortada. Halo bile yok ancak Game Pass sistemi var PS oyunlarının da fiyatları malum e ama bir de ortalamanın üstü bir PC'ye sahibim Xbox oyunları oynatan.
Eğer o 3 oyunu oynamak istiyorsanız PS4. Ama PS4 eskidi artık Series S çok daha iyi olur.

Paran varsa ve exclusive alabilirim diyorsan PS4 tercih edebilirsin. Ama bundan sonraki dönemlerde oyunların çıkması zor. Çıkan oyunların da grafik ve çözünürlükleri düşürülmüş olacak. XSS alırsan game pass sayesinde iyi bir kütüphaneye sahip olabilirsin. Exclusive oyunlarına erişimin olmaz ama uzun soluklu konsol arayışın için birebir olacak.

Geleceğe dönük bir konsol istiyorsan Series S almalısın Ps4 miladını doldurdu. Ps4'e daha fazla oyun çıkacağını sanmıyorum.

Bence ikisini de alma. Elimde zaten PC var, yani Xbox oyunlarını belirli bir ayarda zaten oynayabiliyorsun. PS4 ise artık eskidiği için alınmaz. Alacaksan ekran kartını satıp Xbox Series X alabilirsin, daha uzun ömürlü olur.

Maddi durumla alakalı. Ps4 alacaksanız çok ileriye dönük olmaz, 1 yıl falan exclusive oyunlar bitirirsiniz ve eğer durumunuz iyiyse ps5 e atlayıp ps5 özelleri denersiniz bir de. eğer kötüyse xbox series s alıp gamepass de kesinlikle oynanması gereken oyunları oynarsınız. Ben şahsen Xbox series x aldım ve gamepass deki oyunları oynuyorum,ayrıca bilgisayarım da ortalama olduğu için game pass ultimate aldım ve böylece ea play de yanında geldi. Ama game pass ortaya karışık ve tek bir tür oyun seven birisi için çok seçenek yok. Isterseniz ps4 alıp oyunları bitirdikten sonra series s de alabilirsiniz siz bilirsiniz ama xbox series s in geleceğe dönüklüğü çok daha fazla.

PC'nizi ileride güncellemeyi düşünmüyor iseniz Series S daha mantıklı.
Güncelleyecek iseniz ya PS4 alabilirsiniz, ya da PS5 dijital için para biriktirebilirsiniz.

Geri
Yukarı