Xbox Series X alınır mı?

PlayStation oyunlarına ilgi duyuyorsanız, DualSense, SSD vs sizi cezbediyorsa PS 5 daha mantıklı olur onun dışında Xbox SX gayet de alınır ama orta-üst düzey PC'niz varsa hiç xboxa yönelmeyin derim.
Series S hakkında da Series X ile aralarında dağlar kadar fark var SS 2 sene sonra 60 FPS verememeye başlayacak ama Series X yeni generasyon çıkana kadar oyunları akıcı oynayacaktır ayrıca daha güçlü ve depolaması da fazla.

Game Pass'e net söyleyebilirim zam gelecek çünkü activison,bethesda satın alımından sonra yeni oyunlar gelecek ve bunların parası da kullanıcılardan çıkacak, 80 TL'ye yeni oyunlar oynamak yok 😃

Game Pass'te zamlanacak zaten ben o paraya Series X almazdım şahsen. PS5 daha cezbedici.

Hocam Xbox One sahibiyim kütüphanem geniş o yüzden Xbox istiyorum.

S varken X'i gereksiz buluyorum şahsen. Öyle ahım şahım sadece X'in kaldırabileceği bir oyun da yok zaten piyasada.

Bayağı fark var ya aralarında YouTube'da karşılaştırma videoları var. Televizyondan oynayacağım o yüzden kaliteli olması lazım göze batıyor yoksa.

Saçmalamakla ne alakası var ben kendi düşüncemi dile getirdim. GamePass zam yedikten sonra iş oyun almaya dönecekse gider PS oyunları alırım. Bu benim görüşüm.
Tekrar zam geleceği kesin değil. Neredeyse ömrünü yarılamış neredeyse kendine ait hiç özel oyun çıkmamış 4K 30 FPS berbat bir konsolu övüp durmayın artık. Fan boyluk yapıp milleti yanlış yönetmeyin.

Hocam Xbox One sahibiyim kütüphanem geniş o yüzden Xbox istiyorum.

Bayağı fark var ya aralarında YouTube'da karşılaştırma videoları var. Televizyondan oynayacağım o yüzden kaliteli olması lazım göze batıyor yoksa.
Xbox konsol kütüphanenizdeki oyunları PC de de oynayabiliyor musunuz?

Televizyon 4K değil ise Series X'e gerek yok derim. 1080p ise Series S de yeterlidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı