Xbox Series X mi, PlayStation 5 mi?

midilli

Centipat
Selamünaleyküm arkadaşlar PlayStation 4 Pro'dan sıkıldım ve yeni bir konsol alacağım. Ama babam Xbox alalım diyor ben PlayStation 5 alalım diyorum. Xboxa baktığım zaman pek bir oyun çeşiti yok gibi. Herkes Game Pass yüzünden alınır diyor. Peki hangisi daha iyi Xbox mı almam lazım yoksa PlayStation 5 mi?

PS5 bence. XBOX Series S almak fiyatına göre mantıklı ama Series X'e kadar çıkıyorsa bütçem PS5 alırım.

Ve aleykümselam. PS5 bence daha iyi.
Ama +PC de varsa,game pass ultimate alıp. Ikisinde de oynayabilirsin xbox oyunlarıni.

PS5 tabi ki, yeni PS Plus ile oyunlara da çok para akıtmak gerekmiyor artık. Xbox SX alıp GoW Ragnarok vs. harika oyunları oynayamasam üzülürdüm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selamünaleyküm arkadaşlar PlayStation 4 Pro'dan sıkıldım ve yeni bir konsol alacağım. Ama babam Xbox alalım diyor ben PlayStation 5 alalım diyorum. Xboxa baktığım zaman pek bir oyun çeşiti yok gibi. Herkes Game Pass yüzünden alınır diyor. Peki hangisi daha iyi Xbox mı almam lazım yoksa PlayStation 5 mi?

Bence PS5 çünkü exclusive oyun bol Xbox alırsanız bunların hiçbirini oynayamayacaksınız. Konsol ne için alınır exclusive oyunları oynamak için.

Geri
Yukarı