Xbox Series X vs PS5

Seybır

Decapat
Daha fazla  
PS5'te özel oyun olarak God of War, Uncharted falan filan umursamıyorum. Spider-Man olsa iyi olurdu ama sorun değil. PS5'de bozulma ve ses çıkarma sorunlarına çok denk geldim. PS5'e, Series X'den 2K falan daha pahalı denk geldim (2. el).
Hangisinin alınması doğru olur?

PS5'te özel oyun olarak God of War, Uncharted falan filan umursamıyorum. Spider-Man olsa iyi olurdu ama sorun değil. PS5'de bozulma ve ses çıkarma sorunlarına çok denk geldim. PS5'e, Series X'den 2K falan daha pahalı denk geldim (2. el).
Hangisinin alınması doğru olur?
Yani PS4 mü Series S mi denseydi Series S derdim ama sanırım buna PS5 ile arada kalırım.

Son düzenleme:
Game Pass olduğu için Series X daha mantıklı. (PS’deki exc. oyunları önemsemiyorsanız.)

Evet PS5'in işlemcisi sıvı metal soğutmalı ve dik kullanımda o metal akabiliyor. Akınca da cihaz bozuluyor.
Xbox bence çok daha mantıklı çünkü Xbox Game Pass de bir sürü oyun var. Duyduğum kadarıyla Xbox, activison ile anlaşma yapmaya çalışıyor. Yani tüm CoD oyunları da Game Pass'e eklenecek. Bence Xbox almak daha mantıklı.

Her zaman PS öneriyorum. Sadece kontrolcü farkı bile yeter. Onun dışında PS Plus kataloğunda da çok fazla sayıda oyun var.

Eğer düzgün bir bilgisayarınız varsa Xbox gereksiz bence, bilgisayardan oynanabiliyor oyunları. Yoksa alınabilir tabii, onun dışında PS5 tercih ederdim.

Yok hocam Rdr2 Cod Forza Fifa 23 şimdilik kafi.Bu oyunlar için Series X daha mantıklı sanırsam.

Her zaman PS öneriyorum. Sadece kontrolcü farkı bile yeter. Onun dışında PS Plus kataloğunda da çok fazla sayıda oyun var.
Hocam katolagdan kalkma gibi bir durum var sanırsam tam bilmiyorum ama.

Geri
Yukarı