Yağ yakıcı supplementler işe yarıyor mu?

jawRy1905

Femtopat
Daha fazla  
Yağ yakımını hızlandırdığı iddia edilen supplementler olan l karnitin, burner vb. supplementler gerçekten işe yarıyor mu arkadaşlar? 18 yaşındayım 1.80 83 kiloyum ve yağ oranım olması gerekenin üstünde.

Dün fitnessa yazıldım (ilk yazılışım değil) ve l karnitin veya burner tarzı supplementlerin gerçekten işe yarayıp yaramadığını sormak istedim.
Eğer yarıyorsa hangi markayı önerirsiniz?

BigJoy L-Karnitin indirimde gördüm merak ettim fiyatı uygun diye aldım. 2 haftadır kullanıyorum. Sabit beslenme programı ve antrenman programındayım, yağ falan yaktığını görmedim. Belki daha uzun süre kullanmak gerekiyordur ama yağ yakmanın formulü az kalori çok protein, ağırlık odaklı antrenman fakat en sonda 10 dakika kardiyo yağ yakımına çok fayda edecektir.

BigJoy L-Karnitin indirimde gördüm merak ettim fiyatı uygun diye aldım. 2 haftadır kullanıyorum. Sabit beslenme programı ve antrenman programındayım, yağ falan yaktığını görmedim. Belki daha uzun süre kullanmak gerekiyordur ama yağ yakmanın formulü az kalori çok protein, ağırlık odaklı antrenman fakat en sonda 10 dakika kardiyo yağ yakımına çok fayda edecektir.
O zaman protein tozu alsam ve antrenmanlarımın sonuna kardiyo eklesem daha mı mantıklı olur?

Öğün hazırlamak için vaktin varsa protein tozu para israfı. Vaktin yoksa hemen shakerla karıştırıyım içiyim diyorsan al. Diğer türlü tavuk almak daha mantıklı. 30 servis protein tozu olmuş 1000 TL, o fiyata en kötü 20-25 günlük tavuk alırsın.

Öğün hazırlamak için vaktin varsa protein tozu para israfı. Vaktin yoksa hemen shakerla karıştırıyım içiyim diyorsan al. Diğer türlü tavuk almak daha mantıklı. 30 servis protein tozu olmuş 1000 TL, o fiyata en kötü 20-25 günlük tavuk alırsın.
Öğün hazırlamaya vaktim olacağını sanmıyorum üniversiteye gidiyorum ordan çıkınca direkt olarak spora geçiyorum o yüzden protein tozu benim için daha iyi ama almışken iyisini almak lazım. Bigjoy veya Hardline iyi midir sence? Ya da daha fiyat performans marka biliyorsan önerirsen sevinirim

Ama o markayı hiç kullanmadım onu da söyleyeyim. BigJoy kullandım bitirdim şu anda Hardline kullanıyorum ikisi de memnun bıraktı ama BigJoy daha iyi.

Ama o markayı hiç kullanmadım onu da söyleyeyim. BigJoy kullandım bitirdim şu anda Hardline kullanıyorum ikisi de memnun bıraktı ama BigJoy daha iyi.
Tamam o zaman bigjoy ve mysupplement'e bakıcam ucuz olanı alırım.

Bu gözüme güzel geldi, alınır mı sence?

Geri
Yukarı